Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
R

ovnako ako jeho pôvodný obsah, ktorý sa stal veľmi populárny, vyvinul úspešný sloty na základe široké spektrum tretích strán značky, ponúka hráčom vedomosti a prevádzkovatelia jedinečné marketingové príležitosti bary v blízkosti rieky ducha kasíno.

Plán Herný dizajn a vývojový tím sa snaží tlačiť kreatívne hranice pri tvorbe priestorov, ktoré sú tak úspešné, pre jeho operačný partnerov, ako sú zábavné a pútavé pre svojich hráčov. Blueprint Gaming, ktorá je súčasťou Nemecka Gauselmann Group, bude k dispozícii premium značkové sloty ako Top Cat, ako aj Na Želanie Jackpot a Prasa Sprievodca, tri z najpopulárnejších v online casino priemysel. Späť potom, Jackpotjoy bola jediným podnikom, teraz Gamesys prevádzkovať niektoré zo svetovo najväčších a najlepšie herné stránky a aplikácie. Som si istý, že budete radi hrať Blueprint hry." Pre viac informácií, prosím, kontaktujte: Námestie vo Vzduchu Komunikácie David Bartram +44 (0) 20 3586 1978 [email protected]heair.com O Blueprint Gaming Blueprint Gaming je popredným UK-založená hra studio a časť z Nemecka Gauselmann Group tyče. Dohoda sa vzťahuje na všetky Gamesys prevádzkované Európskych značiek, poskytovanie top prevedenie obsah ich on-line a mobilné platformy ktoré majú poker okolí. Prostredníctvom špičkovej technológie, prevádzkovateľ naďalej paliva inovácie v hernom a urobiť hry, ktoré vzrušenie, prekvapí a poteší svojich mnohých milióny hráčov poker 88 ázia pk88 zaregistrovať.
O Gamesys Gamesys' úlohou je byť najlepší herný operátora a hry developer v priemysle, budovanie a poskytovanie hry, ktoré hráči lásky. "Snažíme poskytovať najlepšie značkové a non-značkové hry poker 770 stroj sous.

Bary v blízkosti rieky ducha kasíno

TOP