Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
G

iGse, ktoré sa koná po prvýkrát v San Diego Marriott Marquis Marina (26 – 28. apríla) potvrdila, podrobnosti o LaunchPad súťaže, ktoré poskytuje start-ups raz v živote čas príležitosť na ihrisku pred investor sudcov a publikum vrcholových manažérov z americkej pevniny, a interaktívne herné odvetviach.

Organizované v spolupráci s Gamcrowd, na GiGse LaunchPad poskytuje platformu pre rad veľmi úspešnej hernej inovátorov , najmä NumberFire, BlueBat a Imperus (rebranding na Tangelo Hry). Clarion Herné Hlavu Obsahu, Ewa Bakun, kto je zodpovedný za to, čo sa stalo kľúčovým prvkom GiGse povedal: "GiGse je o budúcnosti a má hrdý povesť pre sledovanie najnovších herných inovácií, či už sú z sídlo spoločnosti alebo navrhuje start-ups a nových účastníkov jóga poker e legalizado č brasil.
"S toľko pozornosti teraz platí kasína spôsoby, ako získať a udržať si mladšie generácie hráčov, North American hazardných hier manažéri sú na love pre prístupov a technológií, ktoré pomáhajú k dosiahnutiu že optimálnym spôsobom jóga poker zadarmo baixar. Na GiGse LaunchPad ponúka cestu pre nových účastníkov do hazardných hier priestor a príležitosť pre kasína, aby sa chopili na rušivé trendy a zachovať ich oporu v širšom zábava spotrebiteľovi ponúka." Dodala: "Stále expozície a získanie financovania je ťažké, ešte viac tak pre začínajúcich podnikateľov v oblasti hazardných hier priestor a LaunchPad je skvelý spôsob, ako pre nové spoločnosti na podporu ich inovácie a získať nejaké trakciu meilleur bonus kasína en ligne. Je to ideálne miesto, aby si všimol, ako investorov a obchodných partnerov." Predstavovať až päť start-ups, zvolené na ihrisku pred investor sudcov, a publikum NÁS herné manažérov, na GiGse LaunchPad, podporuje GamCrowd, je teraz prijatie podania, ktoré by mali byť odovzdané organizátorom do 24. Marca meilleur black jack en ligne. Pre viac informácií o LaunchPad a registráciu, navštívte: www.gigse.com.
Submissions pre GiGse Launchpad Kontakt Ewa Bakun – [email protected] Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Jóga poker e legalizado č brasil

TOP