Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

oskytuje marketing znalosti, sofistikovaná CRM riešení a iné služby pre prevádzkovateľov, ktorí hľadajú celý riešení na kľúč. Quickspin hry sú integrované s našimi zákazníkmi " kasíno prostredníctvom vlastnej platformy, ktorá obsahuje prelomový propagačné nástroje, ktoré pomôžu prilákať a udržať hráčov O Playtech Playtech je lídrom na trhu v oblasti hazardných hier a finančné obchodovanie priemysel. "Sme potešení, aby dokončili náš integrácia so Sky Bingo, uvedenie naše hry v prednej časti svojich BRITSKÝCH hráčov prvýkrát.

"Sme presvedčení, že bude privítal našich hráčov, a budú pevné, konzistentné vykonávanie služieb sloty na Oblohe Bingo v žiadnom momente." Spoločnosť bola založená v roku 2011, Quickspin rýchlo etablovala ako vedúci vývoja štúdio pre skutočné peniaze a sociálne kasíno hier a získali Playtech v Marci 2016. Je priekopníkom omni-kanál hazardných hier, ktorá prostredníctvom Playtech JEDEN, ponúka subjektov a ich zákazníkov, bezšvíkové, kedykoľvek a kdekoľvek skúsenosti cez akýkoľvek produkt, každý kanál (on-line, mobilný telefón, maloobchod) a ľubovoľného zariadenia pomocou jedného účtu a jednej peňaženky. augusta, 2017 – švédska sloty špecialista Quickspin, a Playtech Skupiny spoločnosti, začala svoju trhák HTML5 hier na Oblohe Bingo prvýkrát. Hit hry "Druhý Štrajk" a "Divoká Naháňačka" k dispozícii s viac sledovať Štokholme, 7 meilleur bonus kasína en ligne. Jeho B2B ponúka zahŕňa úseku vlastnícke obchodnej platformy, CRM a back-office systémov, ako aj jeho likvidity technologickú platformu, ktorá poskytuje retailové maklérov s multi-asset výkon, vynikajúcu s cennými papiermi, likvidity a doplnkovým nástrojom riadenia rizík meilleur black jack en ligne.
Pre ďalšie informácie, kontaktujte: Playtech plc Mor Weizer, Generálny Riaditeľ Andrew Smith, Vedúci Finančného riaditeľa, c/o Bell Pottinger +44 (0)20 3772 2500 James Newman, Vedúci oddelenia pre Vzťahy s Investormi +44 (0)1624 645954 Bell Pottinger David Rydell Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre meilleur bonus sans depa casino en ligne. Quickspin generálny RIADITEĽ Daniel Lindberg povedal, bude žiť so Sky Bingo bolo súčasťou jeho ambiciózne plány na posilnenie jeho prítomnosť v britskom trhu. Spoločnosť bola založená v roku 1999 a ktoré sú uvedené na Hlavnom Trhu, London Stock Exchange, Playtech má viac ako 5 000 zamestnancov v 17 krajinách obchody s dodaním sloty sú k dispozícii.

Meilleur bonus kasína en ligne

TOP