Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

ýnosy Prístup je spolupracuje s viac ako 300 značiek po celom svete. Follow Paysafe na Twitter / LinkedIn / stories.paysafe.com Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Chceli sme, aby naše sesterské spoločnosti najlepšie možné nástroje, aby byť úspešný, takže nebolo pochýb, keď to prišlo na partnerstvo s Výnosy Prístupu a využitia jeho dôveryhodný affiliate softvér." Tara Wilson, SVP a Generálny riaditeľ na Príjem Prístup, povedal: "Sme nadšení, že partner s Premier Punt cez náš softvér platformy, ďalej rozširuje našu prítomnosť v sportsbook a kasíno vertikály. Dodaný prostredníctvom integrovanej platformy, Paysafe riešenia sú zamerané smerom mobile-začali transakcie, analytika v reálnom čase a zbližovanie medzi kamenných a on-line platby ako odomknúť mutácie sloty zaklínač 3. O Premier Punt značka bol prvýkrát zavedený v roku 2013 a zameriava takmer výlučne na jeho fantasy futbal hry ako odomknúť viacerých fragment sloty osud 2.

Cez jej zadanie-víťazný marketing software a partnerstvo-centric " prístup, Výnosy Prístup prináša komplexné údaje a strategický pohľad na marketingové kampane na všetkých digitálnych a offline kanály dva pamäťové sloty nefunguje. Príjmy Prístup technológia bude výkon svojej novo-začala affiliate program s hráč nadobudnutie a udržanie hore mysli." Pre viac informácií o tejto partnerstva, prosím, kontaktujte Premier Punt dva hlavné typy hazardných hier. júna 2019 – Premier Punt, so sídlom v spojenom KRÁĽOVSTVE online sportsbook a kasíno značky, uviedla na trh nový partnerský program s Príjmami Prístup, Paysafe Skupiny marketing technológií a služieb. Premier Punt prvá trieda marketingový tím podporuje pobočiek v maximalizovať hráč angažovanosť a mieru konverzie prostredníctvom rozvoja upravené vstupné stránky a ponúka škálu propagačných funkcie ako pre nových a vracajúcich sa hráči.Ďalšie detaily pre všetky prehrávač akcie si môžete pozrieť na ich propagáciu stránky. Zameriava sa na poskytovanie affiliate marketing a digitálne marketingové riešenia na regulované iGaming, lotérie, pozemných kasína a finančných obchodných spoločností dva konektory.
Značka je v súčasnosti zameriava na britskom trhu, ale má veľké plány, aby rozšírila svoju prítomnosť v priebehu nasledujúcich 12 mesiacov, s pobočky nastaviť byť kľúčovým hnacím motorom tohto rastu casino la minden.

Ako odomknúť mutácie sloty zaklínač 3

TOP