Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
J

edným zo špecifických projektov v Lake County Hammond je college štipendijný program, ktorý je financovaný z prostriedkov casino priemysel môžete zakázať niekto z kasína. Mnoho anti-hazardné hry aktivisti sa domnievajú, že prítomnosť kasíno v miestnej komunity, zvyšuje problém hazard, prostitúcia, kriminalita a prania špinavých peňazí.

Podkovy, Ameristar a dva Majestátne kasína priniesli v $1.4 milióna eur pre Lake County, zatiaľ čo Blue Chip vyvolalo $302 miliónov eur na LaPorte Kraj.Štyri kasína robili cez 20 miliárd v priebehu posledných 20 rokov môžete zakázať niekto z kasína. Kasíne sa očakáva, že stráviť $135 miliónov rozvíjať nové kasíno na pozemku, výmeru, ktorý je priľahlý k jeho dokov môžete zakázať niekto z hazardných hier.

Vo vyhlásení, Thomas McDermott Jr, Hammond Starosta povedal: "bolo To úžasné pre Hammond magic morská víla automat app. Bez herné príjmy, nikdy by sme dokonca mohli snívať o tom, program, ako College Viazané." Samosprávy výrazne spoliehajú na príjmy plynúce z kasína priemyslu a použiť peniaze na financovanie počet kritických komunitných projektov v sociálnych služieb, rozvoj infraštruktúry a hospodárskej obnove magic morská víla automatu zadarmo. Tam bol push pre pozemné kasína byť legalizované, ale Guvernér Mike Pence (R) sa rozhodol nepodpísať návrh zákona v roku 2015, ale tiež uviedol, že on by nemalo brániť tomu, aby právnych predpisov, z prechádzajú magic mike žijú na jazdiareň kasíno. Avšak kasína v Severozápadná Indiana priniesli značné množstvo príjmov pre samosprávy, ktoré má zase poskytuje mnohé výhody z okolitých obcí.

Môžete zakázať niekto z kasína

TOP