Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
T

o zahŕňa zavedenie kľúčových dohôd so zákazníkmi a dodávateľmi pred blíži investor a kde je to možné, zabezpečenie IP pre podnikanie. Advokát Gemma Boore z BWB hovoril s CalvinAyre.com vzdelávať hernom priemysle na príležitosť, odhaliť, čo sa bude zaoberať počas panelu a ak chcete zdieľať niekoľko postrehy vopred harrah ' s atlantic city poker plán.
Tento panel bude súčasťou "London Hry Festival Fringe", ktoré sa uskutoční o 17:30 vo štvrtok, apríl 7 a je zadarmo zúčastniť. Investori v obchodnom bude chcieť vedieť, že spoločnosť môže robiť, čo sa hovorí, že to môže robiť a bude vykonávať ako sa očakáva harrah ' s atlantic city poker turnaja wsop.
Prečo má BWB sa rozhodol dať na tieto špecializované podujatia pre hazardné hry online, priemysel?Gemma Boore: podujatie bude zamerané na klady a zápory získania financií v oboch hazardných hier, priemyslu a menej regulované sociálne herný priemysel caesars palace poker turnaja plán. BL: Nádherné Gemma, ďakujeme vám za čas, ktorý vzdelávať nás na túto príležitosť, je to veľký problém v priemysle, ktoré určite potrebuje riešenie.Čo: Ukáž mi peniaze!Výzvy zvyšovanie kapitálu v hernom priemysle, Kedy: apríl 7, 17:30 Kde: 10 Queen Street Miesto, EC4R 1BE Registrácia: on-Line a Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Existuje mnoho podobností medzi týmito dvoma odvetviami a v UK, obaja sa rozširuje na alarmujúce sadzby caesars palace ruletovom stole limity. Londýn Hry Festival sa koná apríla 1-10, 2016 a Bates Studní Braithwaite (BWB) požiadal na usporiadanie interaktívnej panelové diskusie s odborníkmi z priemyslu, o aktuálnej fundraising scény v hernom priemysle caesars palace automat vyhľadávanie.

Harrah ' s atlantic city poker plán

TOP