Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

rehlbujúcu sa korupcia škandál okolo FIFA globálne futbal telo má výzvy globálnej policajti Interpolu na chôdze od €20m riešenie pomáhať v boji proti zápasov slot depo pulsa xl 5000.
V piatok, Interpol oznámila to bolo pozastavenie jeho FIFA dohody a zmrazenie €20m FIFA dal Interpolu pred štyrmi rokmi na fondu 10-ročná odolnosť Šport úsilie, ktorá pôsobila z Singapure hracie automaty v richmond va. Kritici dohody mala vyjadrili obavy, že financovanie – najväčší súkromný dar Interpolu kedy dostal – zvýšené konfliktu záujmov otázky hracie automaty v redding ca. Tieto obavy sa zvýšil hlasnejšie v dôsledku obvinení podaná proti top FIFA execs minulý mesiac u NÁS a Švajčiarske orgány. Na jún 3, Interpol vydal chcel-osoba upozornenia pre dvoch bývalých senior FIFA úradníkov – vrátane bývalého VP Jack Warner – a štyri firemných manažérov dohnal v vyšetrovanie korupcie.

Interpol generálny tajomník Juergen Zásob vydal vyhlásenie, hovorí jeho oblečenie zostalo "odhodlaná rozvíjať našu Bezúhonnosť v Športe program" ale Interpolu mal stať sa obáva, že FIFA nebolo nutne "kompatibilné so zásadami, cieľmi a aktivitami Interpol." FIFA flack vyjadril sklamanie v piatok noviniek, hovorí, anti-match-fixing program bol "nesúvisí na aktuálne otázky týkajúce FIFA a veríme, že toto jednostranné rozhodnutie bude mať negatívny vplyv na boj proti trestnej činnosti." Týždeň videl FIFA skóre vlastného cieľa vyhodenie jeho dlhoročný komunikácie riaditeľ Walter de Gregorio, pretože on povedal nasledujúci vtip na Švajčiarskej televízie hracie automaty v reno nevada. "FIFA predseda, tajomník a komunikácie riaditeľ, sú v aute. Kto je jazdy?Polícia." Prezident FIFA Sepp Blatter bol údajne nie bavil s výzvou De Gregorio, aby odstúpil z funkcie ďalšej day. De Gregorio bol s FIFA od roku 2011. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Slot depo pulsa xl 5000

TOP