Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
M

ontáž verzia by mesto až na dva roky na zlepšenie svojich financií, zatiaľ čo akademický Senát dáva mesto 130 dní caesars palace automat na predaj.
Chris Christie, až na hlasovanie, pretože to by umožnilo, aby štát jednostranne break únie zmlúv pre Atlantic City verejných zamestnancov caesars palace resort & casino. ATLANTIC CITY — Atlantic City je kasína, hovoria, že sú "na okraji priepasti," má okamžitý hlasovať na účtoch v štátnej Legislatíve, ktoré by pomohli kasína a nech štát prevziať mesta financií poker online zadarmo bez stiahnuť. V kasínach, v ktorých by mali prospech z právnych predpisov tým, že náklady-istota v tom, koľko bude musieť rozpočet namiesto nepredvídateľných ročná daň poukážky, ktoré môžu výrazne líšiť z roka na rok poker zadarmo žiadny vklad bonus. Prieto odmietol dať Senátu verzia, ktorá je podporená Demokratickej Senátu Predseda Steve Sweeney a Republikánskej Gov. Kasíno Združenia New Jersey v piatok vyzvala Demokratickej Montáž Reproduktorov Vincent Prieto na post jeho verziu Atlantic City balík pomoci, jeden z dvoch konkurenčných opatrenia sa uvažuje v Trenton.Účty sa líšia, keď štát mohol chytiť kontrolu nad takmer zlomil mesta financií poker zadarmo zaregistrovať.

Mesto je financie sú navíjacie z poklesu jeho najväčší daňovníka, kasíno priemysel, ktorý zaznamenal štyri z jeho 12 kasína vypnúť v roku 2014.

Caesars palace automat na predaj

TOP