Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
a

cau herné regulátor hovorí, že vláda je v súčasnosti auditu ročnej účtovnej závierky mesta VIP herné organizátorov – tiež známy ako junket subjektov – na posúdenie výšky nevymožiteľných pohľadávok v rámci priemyslu všetky vysoký všetky malé kocky.

Audit práce by mal byť pripravený do konca tohto roka, Paulo Martins Chan (na snímke), vedúci Herné Kontroly a Koordinácie Bureau, povedal novinárom v stredu.posledná správa z sprostredkovanie Daiwa cenné Papiere Group Inc povedal väčšina junkets v Macau sú "bojuje len do prestávky ešte" kurzy. Správa odhaduje, že Macau junket prevádzkovatelia držať aspoň HKD30-miliárd US$3.87-miliardy eur) v nedobytné.n streda, Pán Chan povedal herné regulátor v novembri požiadal junket subjekty na predloženie účtovnej závierky.Žiadosť nasledovalo vyhlasovanie v októbri prísnejšie účtovné pravidlá pre VIP herné organizátorov všetky vysoký malé stávky v craps. Podľa nových usmernení, všetky junket prevádzkovatelia sú zostaviť a predložiť mesačné účtovné výkazy pre hranie regulátor vakcína slotov nie je k dispozícii v bombaji. Nikdy sme mali tento druh informácií, ktoré predtým vákuové slot. Boli sme poslaní audítorov na vykonanie auditu práce [VIP herné organizátori]," povedal Pán Chan, citované v verejnoprávneho vysielateľa TDM.e dodal: "Tu musí byť nedobytným pohľadávkam a pohľadávkam existujú bez ohľadu na to kde vakcína slotov nie je k dispozícii v pune.

Ale, ako zlá je situácia?Nevieme kým sme dokončiť auditu".r Chan povedal predsedníctva dúfa, že na dokončenie auditu do konca tohto roka, informoval TDM.aiwa správa kvalifikuje HKD30-miliardy obrázok ako "zdravé" zlé dlhy, ale notes to vylučuje pohľadávky súvisiace s vedľajšie stávky, stale a "zlé" zlé dlhy, a dodáva, že by to mohlo byť "veľmi konzervatívny odhad".n streda, vedúci Macau herné regulátor tiež potvrdil, že predsedníctvo je stále v rokovaní so zástupcami junket prevádzkovateľov o možnosti zvýšenia výšku základného imania, vkladu, ktorý každý novo registrovaný VIP organizátori musia podať s úradmi.wok Chi Chung, prezident Asociácie Hier a Zábavy pre Organizátorov povedal GGRAsia, že jednou z možností rokuje je zvýšiť vyžaduje vklad do MOP10 miliónov eur (US$1.3 milióna eur), z aktuálnej MOP100,000 úroveň nastavená v roku 2004. r Chan povedal novinárom, že bolo potrebné posilniť finančnú stabilitu junkets, ale povedal žiadne konečné rozhodnutie ešte boli vyrobené..

Všetky vysoký všetky malé kocky

TOP