Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
"

Silný Juegos Miami je nevyhnutné, ak chceme mať silné a naozaj živé priemyslu v regióne," argumentoval Igor Cimerman, Riaditeľ elektronického stolové hry developer, Zuum Hier lirik prvá pieseň. Ako spoločnosť, ktorá má silnú prítomnosť v celej väčšina krajín v latinskej Amerike, pripravuje sa zúčastniť na mieru firemné akcie, vysvetlil: "je To neoceniteľné pre hranie hier záujmy v LatAm mať profesionálny zhromažďovacie miesto: byť schopný priniesť väčšina z tých, ktorí prijímajú rozhodnutia spolu pod jednou strechou, je úžasné ruleta jatuh cinta. Pokiaľ regulátorov, ktorých sa to týka, je to príležitosť na ich pochopenie problémov, ktorým čelí priemyslu a najlepší spôsob pre nich, aby sa zapojili s priemyslu face-to-face." Okrem rozširuje svoje kontakty v celom regióne, spoločnosti cieľom zúčastniť Juegos Miami je preskúmať plnom rozsahu vzdelávania a sieťových programov, ktoré sú kľúčové komponenty Juegos Miami skúsenosti lirik prvá pieseň. "Existuje mnoho trhov v LatAm, ktoré sú stále považované za "neobjavených" a chceme využiť Juegos Miami diskutovať a počuť regulačné aktualizácie pre všetky rozvíjajúcich sa trhoch," povedal.
"Tam sú niektoré veľmi zaujímavé prezentácie, a to nielen na aktuálny priebeh nové herné práva v Brazílii." Kultúrny význam v latinskej Amerike podnikania face-to-face bol identifikovaný Igor Cimerman ako kľúčový ovládač za rastúci význam podujatia, ktoré boli vytvorené, aby spĺňali špecifické potreby regiónu automat ost hormóny 3. "Každá spoločnosť, ktorá je aktívna v hernom je teraz vo väčšej alebo menšej miere, medzinárodná značka, ktorá znamená, chápania a reagovania na kultúrne rozdiely, ktoré existujú medzi kontinentoch," povedal bet at home casino najlepšie sloty. "Napríklad, v Európe je to prijateľné podnikať prostredníctvom e-mailu alebo Skype, keďže v LatAm to nie je pozrel na pozitívne. Osobný kontakt a dôvery, ktorá pochádza z toho, že je schopný stretnúť sa s ľuďmi tvárou v tvár a zdieľať čase udalosti, ako Juegos Miami sú spôsoby, ako v ktorom vznikajú vzťahy a obchodné a ponuky obchodov sa dohodli." Juegos Miami ponúka silný, strategické a praktické vzdelávanie a program predložený spolu s line-up inšpiratívne vystavovateľov a sponzorov.Účasť je limitovaná na senior s rozhodovacou právomocou z prevádzkových spoločností ako aj štátnych a regulačných orgánov z latinskej Ameriky a Karibskej oblasti bet at home bonus sloty.

Uchádzať sa o miesto na C-Úrovni prípade, zaregistrujte sa na www.juegosmiami.com. Stand Priestor – Severná Amerika, LatAm & Asia: Kontakt Ed Gallo – [email protected] +1 678 783 5716 Stojan Priestor – Európa, LatAm a na Blízkom Východe: Kontakt Stuart Dacre – [email protected] +44 20 7384 8114 Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre bet at home aplikáciu poker.

Lirik prvá pieseň

TOP