Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
B

ude zaujímavé vidieť, raz víkend sa chýli ku koncu, rovnako ako mnoho ľudí, súťažili a ak veľké cenu bazény boli prekonal borderlands 2. Na PLOSSUS má $1 milión prize pool a ponúka 15 otvorenie lety ako získať jackpot v automatu.
Dve Obrovské Podujatia: Deň 2s WSOP Online COLOSSUS a WSOP Online PLOSSUS sú stanovené pre tento víkend civ 6 divu. júla po tom, ako začal na WSOP stránky v Nevade a New Jersey skôr v mesiaci. Obe tieto udalosti, ktoré sú ponúkané satelitov, ako dobre, aby hráči mohli získať tomto mieste do turnaja za nižšiu cenu. COLOSSUS má najväčšiu záruku na 3 milióny dolárov extra politiky sloty.
Hráči začínajú s 50 000 v žetónoch a tam sú neobmedzené, re-entries koncom registračného obdobia civ 6 slotov pre veľké diela. Každý z 54 udalosti poskytuje zlatý náramok, takže hráči sú podľa svojich síl, aby sa posledný stojaci civ 6 čo robiť občan sloty robiť. Tieto sú udalosti a sledovať, ako hráč účasť čísla by mala byť sky high.
Každá udalosť má $400 buy-in a ponúkne až neuveriteľných $4 milióny v celkovej odmeny. Hráči sú tiež uvedené za 50 000 žetónov na začiatku v tomto prípade, a môžu získať prístup k neobmedzenej re-entry do konca registrácia končí zarábaní peňazí on-line poker facebook.

Borderlands 2

TOP