Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
"

Baví ma hrať open-tvár Čínskej, a zistil som, že je zábavné a relaxačné hra." Bolo víťazstvo Blomlie druhý live OFC vyhrať potom, čo porazil oblasti 14 účastníkov vyhrať $770 OFC Ananás akcia na posledné World Poker Tour Národnej Série na Filipínach federálna vláda definícia z hazardných hier. Na TonyBet OFC Majstrovstvá Sveta boli dobre prijaté, a jeden predpokladá budeme vidieť opakuje v určitom čase v budúcnosti federálna daň z výhier kasína.

Hra bude držať vyvíja, a tam bude veľa nových formátov v budúcnosti." TonyBet OFC Majstrovstvá Sveta Výsledky 1.. Všetci sme boli noobs a museli sme myslieť na naše nohy. "Je vždy dobré vyhrať turnaj, a mal som veľa zábavy," Blomlie povedal TonyBet po svoju výhru najlacnejší spôsob. Oleg Udovenko – €9,430 5. ako získať 24 minion sloty. Andrii Nodieliaev – €3,060 10. najlacnejšie miesto.
Gary Kameň – €12,750 4. kde kúpiť pokerové žetóny. Mikal Blomlie je inauguračnej víťaz TonyBet Otvorené Tvár Čínskej Majstrovstvá Sveta po porážke Jan Hendrik Tapken, v heads-up akcie, vziať €35,000 prvú cenu a majstrovský pás najlacnejšie zynga poker čipy kúpiť on-line. On tiež sa domov osobitne navrhnuté TonyBet OFC Majstrovstvá Sveta pásu. V roku 2012 mu podávané na Majstrovstvách Sveta Online Poker (WCOOP) leaderboard, po inkaso 15-krát a zabezpečenie dve víťazstvá divízia 2 gear mod sloty.

Federálna vláda definícia z hazardných hier

TOP