Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
r

udy ako 50 ex-zamestnanci Macau junket prevádzkovatelia požiadali o pomoc z vlády po ukončení niektorých z mesta VIP izby, povedal Macau Sekretár pre Ekonomiku a Financie, Lionel Leong Vai Tac (na snímke).r Leong, úradný dohľad nad Macau je herný priemysel, povedal, že to je normálne, junkets požiadať o zrušenie svojej licencie alebo uzavrieť niektoré VIP izby pôsobia – niečo, čo sa stalo skôr, dodal najlacnejšie miesto.

IP hrubý herné príjmy (GGR) v Macau klesol o 10.9% na celý rok 2014 kde kúpiť pokerové žetóny. Macao je GGR klesla v ôsmich po sebe nasledujúcich mesiacov, a je položka pre deviaty postupný pokles vo februári podľa investičných analytikov.ast mesiac, David Skupiny – povedal až tom čase byť piatym najväčším junket operátora v Macau prostredníctvom čipu roll – zatvorené tri zo siedmich jej Macau VIP izby najlacnejšie zynga poker čipy kúpiť on-line.

O január 21, Zlato Mesiac Group, menšie junket firma, povedal GGRAsia to uzavrel 16-tabuľka VIP izby bežal na Sands China Ltd Piesky Cotai Central resort.n štvrtok, Pán Leong povedal, že je "normálne", ak chcete zobraziť obdobie konsolidácie v hernom priemysle nasledujúce roky rýchly rozvoj. divízia 2 gear mod sloty.

Najlacnejšie miesto

TOP