Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
M

acau herné výnosy hit $3.13 miliárd v januári, preč od lofty projekcie, ale stále nárast o 35 percent viac ako v rovnakom mesiaci pred rokom imei slot 1 e slot 2. Macau Herné Kontroly a Koordinácie Bureau uviesť januára herné príjmov v stredu.

Januára herné tržby boli pomáhal Čínsky Nový Rok dovolenku imei sv slot 1 78. Avšak, obrázok sa nepodarilo vytvoriť nový all-čas mesačné záznamy, ako niektorí analytici boli predpovedá, prichádza v 7 percent nižšie záznam $3.36 miliárd nastaviť v októbri 2011 ako správne vychovávať v pokri. Las Vegas Sands Corp., Wynn Resorts Ltd.a MGM Resorts International prevádzku kasína v Macau ako správne rozmer zásuvky. Mesiaca, ktorý nasleduje Macau 2011 celkový herný príjmov $33.5 miliónov eur, čo predstavuje nárast o 42 percent viac ako v roku 2010.
Niektoré analytik povedal lepší obraz tohto roku príde po februárové čísla sú. "Vzhľadom na posun z Čínskeho Nového Roka do januára, sme presvedčení, že februára bude predstavovať ťažké porovnanie na trhu, napriek ďalší deň," Deutsche Bank herné analytik Carlo Santarelli povedal investorov ako sa chrániť pred hazardných hier manžel. "Ako také, sme presvedčení, že pri pohľade na súhrnné januára a februára na účely porovnania je viac vhodné.".

Imei slot 1 e slot 2

TOP