Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Z

ástupca predsedu Františka Lui povedal novinárom nedal predvídať VIP výdavkov trpel dramatický pád aspoň zvyšok 2013 môžete dať mail slot v oceľové dvere.

Ako pre Fázu 2 Galaxy Macau, GEG hovorí výstavby 450k-štvorcových metrov projektu zostáva na rozpočet a harmonogram mid-2015 otvorenie. Oživenie Grand Waldo Kasíno nie je očakáva, že o ďalších šesť až deväť mesiacov. VIP hranie bolo až oveľa skromnejší 1% postupne a vlastne padol 5% medziročne na HKD 5.96 b môžete dať single-coil pickup. StarWorld Macau príjem bol ploché rok-na-rok na HKD 5.8 b ako VIP herné klesol o 6%, sloty klesol o 20% a non-herné príjem klesol o 23%. Macau prevádzkovateľa kasína Galaxy Entertainment Group (GEG) hlásené 3% nárast v Q2 príjmov HKD 15.66 b (b), zatiaľ čo zisk vzrástol o 18% medziročne na záznam HKD 3.02 b ($389.4 m) v humbucker slot.
GEG je vlajkovou loďou majetku Galaxy Macau videl Q2 príjem až 5% ročne-na-rok HKD 9.2 b, vďaka významné zisky v masový trh príjmy môžete si dať červenú 2 na blackjack. Pri pohľade vpred, Lui povedal, GEG vyhliadky boli "podporu" pre "zvyšok 2013 a neskôr." GEG očakáva, pridať 12 viac VIP herné tabuľky Galaxy Macau do októbra, časť pridelený objem 50 tabuľky GEG prijaté od Macau regulátory začiatkom tohto roka casino flor de rosa avila. Predseda Lui Che Woo povedal, že bol veľmi potešený tým, GEG štvrťročné úspechy, ktorý zahŕňal HKD 3.25 b získanie Grand Waldo Komplex na Cotai v Máji a GEG pridávané do Hong Kongu benchmark Index Hang Seng na jún 17. Plánovanie pre Fázy 3 a 4 je takmer vo vrecku a výstavby sa očakáva, že začne koncom tohto roka alebo začiatkom roka 2014.

Môžete dať mail slot v oceľové dvere

TOP