Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
C

olossus' CKO, Eva Karagianni-Goel, povedal: "Sme veľmi radi, že partner s SIS, aby našim zákazníkom a B2B partnerov prístup k najvyššej kvality greyhound preteky.

Firmy sortiment zahŕňa Colossus športové bazény, najväčšie športové jackpoty; FreePlay, inovatívnym "free bet' marketingové platformy; a Colossus Syndicates, a crowdfunding rozšírenie jadra športové bazény ponúka je burswood kasína otvorené dnes. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. Tieto nové jackpoty prinesie nové publikum Colossus celý set USPs veľké jackpoty, Hotovosť a Syndicates 'crowdbetting" funkcia.

Pre viac informácií o SIS, prosím, navštívte www.sis.tv je burswood kasína otvorené štedrý deň. About Colossus Colossus Stávky je multi-zadanie-víťazný bazény stávok subjekt, ktorý propagoval Hotovosť a udelila rad patentov vo vzťahu k funkčnosti celej všetky formy stávkovania a hier asda dodanie sloty nefunguje.
Ponúka greyhound racing prehlbuje naše cieľom poskytovať celú škálu športové jackpot bazény asda dodanie sloty označené x. "Colossus jackpoty sa výrazne upgrade greyhound stávok skúsenosti s jedinečné vlastnosti výrobku nikdy predtým v kombinácii s týmto obsahom, ktorý môže si taktiež zvýšiť záujem o šport ako celok." Sandra McWilliams, Riaditeľ Predaja v SIS, povedal: "Sme potešení, že partner s Colossus dodávať naše British & Irish greyhound obsah na nich a ich B2B partnerov asda dodanie sloty otváracia doba.

Je burswood kasína otvorené dnes

TOP