Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
W

illiam Hill je zhora prevádzkovateľ stávkových kanceláriách v Spojenom Kráľovstve, ktorá ponúka tisíce zariadení v celej krajine.
Hazardné hry prevádzkovateľ nedávno oznámila, že toľko, koľko než 2,300 ich stávkových kanceláriách čoskoro funkciu nový herný obsah vďaka nová dohoda podpísaná s Lightning Box Hry domy na prenájom v blízkosti sústruženie kamenné kasíno. William Hill bude pracovať s Austrálska spoločnosť, ktorá poskytne nové herné tituly pre zákazníkov z ich veľkej BRITÁNII obchodoch tešiť, s viac ako 9000 herné zariadenia ponúka nový obsah. Počiatočné roll-out nový obsah hry je nastavená konať počas druhého štvrťroka budúceho roka. V rámci dohody, William Hill teraz bude mať exkluzívne práva, Strieborný Lev Deluxe a Panda Power Deluxe hry domy na predaj black jack nc.

Obe hry majú už ukázaný sľub ako byť populárny voľby medzi online hráčmi na medzinárodnej úrovni. Neskôr, Lightning Box Hry, bude poskytovať ešte viac herných titulov Bude Hill kasína otvorené v san diego. Lightning Box Hry, Spoluzakladateľ a Generálny Riaditeľ, Peter Causley, uviedol, že nová dohoda bude poskytovať jeho spoločnosť s šancu rozšíriť ich stopy v hazardných hier na trhu vo Veľkej Británii.

Spoločnosť sa tiež budú môcť poskytovať príležitosti na omni-kanál partnerstvo s prevádzkovateľ hazardných hier, ktorý bude obsahovať bude žiť na predaj, on-line a mobilné hazardných hier zákazníkov William Hill ca. Andrew Sackey je Vedúci Produkt a Obsah na William Hill, ktorý uviedol, že spoločnosť je túži vidieť dva herné tituly pridané na ich katalóg produktov a ísť žiť na súši-založené hráčov, ako aj on-line. kasína otvorené v san jose.

Domy na prenájom v blízkosti sústruženie kamenné kasíno

TOP