Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
"

Myslím si, že jej bude sa dať napadnúť na veľa ľudí na zrýchlenie aplikácie prípady použitia. Zatiaľ čo jeho plány pre FloatSV a RelayX sú inovatívne a vzrušujúce, Liu pýta užívateľom buďte, prosím, trpezliví, ako boli vyšiel rýchlo vzhľadom na dopyt a on sľubuje, že prípadné chyby budú opravené tak rýchlo, ako je to možné. Preto, baníkov sa bude musieť urýchliť, koľko sa oddeľujú ich poplatky z transakcií v porovnaní z mince-base cenu, pretože by ste mohli teoreticky majú oveľa nižšiu cenu, ak máte oveľa nižšie poplatky, a nemáte žiadne prípady použitia," Liu vysvetlil.
Unáhlené rozhodnutie delist BSV niektorých výmeny je záhadný na tých, ktorí môžu pozrite sa na väčší obrázok, najmä preto, že toto správanie sa zdôrazňuje potrebu profesionalitu v priemysle a dokonca hovoru pre reguláciu výmeny. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre keď viete.

"Som super nadšený RelayX, pretože zatiaľ čo výmena je money maker v priemysle dnes, výmenný myslím, topy na 10 až 100 miliónov užívateľov, ale myslím, že niečo ako peňaženka, že ľudia môžu použiť v každodennom živote je niečo, čo môže mať potenciál na dosiahnutie 5 miliárd užívateľov," povedal Liu že máte problém hazardu. "Máte Top 15 majetku akýmkoľvek metriku a toto aktívum nemá posledných ICO zakladajúcich členov, že gobbled až ďalsie pre-bane, alebo niečo podobné, že to bol iný technický protokol realizáciu pôvodného Bitcoin," povedal keď potrebujete dlho slot rocker zbrane. Veľké šéfov v priestore, majú pocit, že majú veľa solidarity práve teraz medzi rovesníkmi, tak by ste mohli vidieť veľa delistings, ale to len ukazuje, niečo trochu off o tejto celý ťah, niečo, čo vonia rybka," povedal Liu. Bolo zaujímavé týždeň pre Bitcoin SV (BSV), prinajmenšom, s dostatkom táranie cez Twitter a šifrovacích čelí spravodajské weby na delisting z cryptocurrency z niekoľkých výmenách keď si nie si ukázať vaše ruky v pokri.
Liu tiež vrhá pozitívny výhľad na Bitcoin budúcnosti a poskytuje dávka zdravého rozumu, čo môže byť inak "nepredvídateľné" atmosféru dobrý večer časový úsek v indii.

Keď viete

TOP