Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

rebiehajúce koronavirus pandémie je údajne naďalej negatívny vplyv na 39 kasína v Macau, ako ich súhrnné hrubé herné príjmy za celý minulý mesiac klesol o 90% medziročného postaviť sa na úrovni tesne nad $276.97 miliónov eur kasíno v blízkosti sun city az. Podľa správy od GGRAsia citovať oficiálnych informácií z Herného Kontroly a Koordinácie Úrad regulátora, September bol šiesty mesiac po sebe idúcich, v ktorej mesto je hrubá herné tržby klesli aspoň o 90% medziročného hoci dokončovacie tally naopak predstavovali 66% zlepšenie o konečnom augusta započítanie $166.59 miliónov eur.

Dlhodobé mas: Macau je domovom pre niektoré zo svetovo najznámejších kasín vrátane lotus-tvarované Kasíno Grand Lisboa so zdrojom navyše uvádzajú, že tieto vlastnosti majú teraz podarilo zaznamenať súhrnné hrubé herné príjmov od začiatku roku 2020 $4.83 miliárd eur, čo zodpovedá poklesu tesne nad 82.49%, keď v porovnaní s $27.59 miliárd zaznamenal za rovnaké deväť mesiacov minulého roka kasíno v blízkosti sun city west. Cestovný ruch problémy: September výsledok údajne tiež prišiel po úradníci v Pekingu začal prevydanie cesty pre skupiny a Individuálne Navštíviť Schémy (IVS) víz pre pevniny obyvateľov po viac ako piatich mesiacov zastavením kasíno v blízkosti cukru pôdy texas. Avšak, medzinárodnej maklérskej Sanford C Bernstein Obmedzené údajne používa na upozornenie na detail, že v kombinácii príjmy obrázok pre 30-dňové obdobie sa mal napriek tomu bol 'slabšie, než sa očakávalo," z dôvodu postupného uvoľňovania z koronavirus obmedzenia týkajúce sa a "obavy nad tokom peňazí" do mesta kasín na trhu barová stolička športové predávajú kasíno. Zvyšujúci sa záujem: Sanford C Bernstein Obmedzené údajne okrem toho podrobné, že Macau zažili znížená návštevník objemov zo susednej Provincii Guangdong v septembri 'na zadnej strane visa reštartovať koncom augusta" s jeho kasína, ktorí trpia priradeným 'slabosť vo VIP a hold' bart hanson rozdrviť live poker.

Tento údajne prišiel aj napriek bývalých portugalských enkláv príjemné toľko ako 18,400 pevniny turistov za deň v poslednom mesiaci, ktorý bol výrazné zlepšenie na začiatku augusta obrázok len cca 5 000 základ ruleta pour plante.

Kasíno v blízkosti sun city az

TOP