Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

a Kmeňa Wampanoag Gay Hlavu (Aquinnah) odmietlo federálneho zákona, ktorá by obnovila jeho sestra kmeňa právo na hovor pôdy v Massachusetts jeho štátnych rezervácie čo je najviac môžete vyhrať na hrací automat.
Minulý rok, Ministerstvo Vnútra obrátil Obama-era rozhodnutie, ktoré sa uskutočnili, pozemkov do majetku v Mashpee Wampanoag ako kmeň je suverénne rezervácie čo je najviac výherný automat. Jeho plány sa tiež stretávajú právnych problémov od obyvateľov, ale v roku 2017 federálny odvolací súd rozhodol, mala právo postupovať podľa Indického Herné Nariadenia Zákona. čo je najviac môžete vyhrať na kasíno bez platenia daní. "Je kongresman bill je špeciálne a tesne navrhnuté tak, aby uistite sa, že Mashpee sú chránené podľa týchto jedinečných a bezprostredné okolnosti." Na Aquinnah kmeňa, ktorý bol uznaný v roku 1987, má kasíno ambície jeho vlastné, a bol tlačí na roky vytvoriť elektronický bingo salón na fitchburg pitnej a hazardných hier vek v arube. Massachusetts Demokrati sú podkladom návrhu, že by sa obnoviť pôvodné rozhodnutie a chrániť Mashpee pozemky, ale Aquinnah predseda Cheryl Andrews-Maltais povedal stredu, že svojho kmeňa nemôže podporovať legislatívu, napriek Aquinnah je blízko etnické a kultúrne väzby na Mashpee. "Pokiaľ právnych predpisov sa mení a zahŕňajú naše pokolenia, musíme zostať pevne na rozdiel od jeho zavedenie a prechod a majú odovzdávať naše postavenie na členov Kongresu co-sponzorovanie bill," dodal Andrews-Maltais pitnej a hazardných hier vek v bahamách.

Právnici pre majiteľov domov úspešne namietať, že DOI dopustil pri pozemku do majetku v Mashpee, cituje 2009 NÁS Najvyššieho Súdu známa ako Carcieri Rozhodnutie. Napriek tomu tvrdí, rodové väzby na krajinu a ľudí, ktorí lámal chlieb so začiatkom Európski osadníci v prvý deň Vďakyvzdania, na Mashpee neboli oficiálne uznané federálnej vlády do roku 2007, a preto boli vyradené nápoj špeciály na soaring eagle casino.

čo je najviac môžete vyhrať na hrací automat

TOP