Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
U

krajina hra rozvoja studio Evoplay Zábavy sa pridali ešte ďalší akcia-zbalil hra na stále rastúce portfólio, s akcia-zbalil jungle kapary, Zvierat Quest.5-valec, 3-rad, 40 stávky riadkov, video slot trvá poklad-hľadá hráčov na vzrušujúcu cestu cez dažďový prales v nádeji, že dlho stratené mesto Dinotitlan cool šperky slot voľný on-line.
Tvor dobrodružstvo: na ceste, kapela dobrodruhov prichádza v štyroch milý stvorenia, vrátane Korytnačka, Rhino, Opossum a Červená Panda cool veci robiť s poker čipy. Každá z postáv sa na valcoch objavia ako Dvojité a Veľký Symbol. V hlavnej hre, ten trvať šesť pozícií na valcoch a tiež spustí Extra Točení zdarma režim, ktorý prichádza s žiariace, Zlaté symboly, ktoré sa miesto pravidelné symboly a zvýši výhry z x2, aby x5! Obrovské víťazstvo potenciál: V nedávnej tlačovej správe, Výkonný Riaditeľ pre Evoplay, Ivan Kravchuk, sa vyjadril k novej verzii, hovorí... "Zážitok krásy prírodného sveta v našom najnovšiu verziu Zvierat Quest, titul ako zábavu, ako to je veľkolepé. "S treasure-ládina staré mesto, očarujúce jungle znaky a obrovské víťazstvo potenciál všetkých sa očakáva, že na ceste, intrepid hráči sú vyzvaní pripojte sa do nášho vzrušujúce dobrodružstvo a vziať na prechádzku na strane voľne žijúcich." Vyznamenania a rast: Kyjev-so sídlom developer získal svoj podiel na pochvalu od priemyslu spolu s ocenenie nominácie na jeho inovatívna v-hra HTML5 tech minulý rok hp envy m4 ram slots. A spoločnosť naďalej odhodlaná "transformácia skúsenosti pre budúcu generáciu hráčov." Evoplay je vysoká, stredná volatility hrací video automat, má návratnosť hráča (RTP) miera 96.1% a okrem PC môžu byť prehrávané na Apple a Andriod mobilných zariadení vo vertikálne zobrazenie hp envy x360 memory slots.

Začiatkom tohto mesiaca v štúdiu začala svoje inovatívne Texas Hold ' em Poker 3D zážitok ako doplnok k jeho 80-plus portfólio sloty, tabuľky a okamžité hry, s jeho najnovšie herné katalógu prejavuje v celom roku 2020. hp envy x360 m.2 slot.

Cool šperky slot voľný on-line

TOP