Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
U

K-uvedené stávok burze Betfair spustila novú kampaň, ktorá sa týkala spoločnosti rozdávanie nad £10k na náhodné streetwalkers – to je, náhodných ľudí chôdzi na ulici, nie prostitútky, ktoré sú tradične vybrali s oveľa väčšiu starostlivosť. Nový Super Bohatý bankomat marketing ihrisku je určená do pozornosti Betfair je Cena Rush funkciu, ktorá porovná uskutočnené stávky s fixných-kurzy sportsbook proti tým, umiestnené s Betfair je viac populárne, výmenu produktu a (ak je to odôvodnené) upravuje kurzy v punter jeho prospech. V prípade, že ste nemal chytiť, "Super Bohatý" je anagramom "Cena Rush' len ako "Betfair" je anagramom 'Potkan Beif" alebo "Tuk Bier', iba ten, z ktorých sme presvedčení, že bol vlastne na obed menu počas spoločnosti posledných AGM najlepšie zadarmo online poker nástroje.
Kampane, promo (viditeľná nižšie) funkcie, čo sa zdá byť automatický bankový stroj nastaviť na ulici v Tooting v Južnom Londýne, s značenie upozorniť okoloidúci na prítomnosť Super Bohatý Peňažné Stroj ponúka "Voľné Hotovostné Výbery." Pár odvážnych občanov držať ich nosy do starom alcove obsahujúce stroj, a niektoré dokonca viac odvážne zákazníkov skutočne chcete vložiť svoje karty do stroja, ktorý sa riadne vypľuje za pár eur 20 poznámky najlepšie zadarmo online poker turnaje. Niektoré nemôžem uveriť, že ich šťastie a okamžite upozorniť ostatných streetwalkers ako voľného bounty, že čaká ich vnútri jack black font family stiahnuť zadarmo. Iní cast kradmo pohľady za nimi, ako keby očakával, duch Monty Python ' s Graham Chapman, aby sa objaví v jeho policajnej uniforme, tlieskanie ich na ramene a pod "Čo to potom je?" Betfair značky produktový manažér Andy Holmes istí, Bicie, že Super Bohatý stroj nebol prečítajte si všetky informácie od zákazníkov bankové karty.

Koncept bol pre ilustráciu pridanú hodnotu Cena Rush ponúkané Betfair punters bez nákladov na seba jack black font na stiahnutie zadarmo. V júni, Betfair generálny RIADITEĽ Breon Corcoran povedal cez 500k punters videl ich bets 'ponáhľal", keďže výrobok sa začala vo februári, ktorý pomáhal punters uvedomiť, ďalších 24% v prestávkovania hodnotu black jack fonty zadarmo.
Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Najlepšie zadarmo online poker nástroje

TOP