Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
V

o výške 4,4 miliardy Piesky Cotai Central, ktorá zahŕňa viaceré hotely v okolí zdieľané kasíno, maloobchod, stravovanie, zábavu a dohovoru priestor, otvorený v prvej etape, v apríli a v jeho druhý minulý mesiac. "Výsledok je podporovať a podporuje naše práca pokračovala podiel na trhu získať primerané rampy Piesky Cotai Central." V Las Vegas, tržby spoločnosti z Benátskej a Palazzo rástli4,9 percenta na $364.4 miliónov eur coffre a jouet ruleta vertbaudet. Las Vegas Sands bude fungovať 28 miliónov metrov štvorcových resort priestor medzi spoločnosti vlastnosti na Cotai Strip. Spoločnosť, ktorá prevádzkuje kasína na Pásy, Macau, Singapur a Pennsylvania, vo štvrtok povedal jej čistý zisk za trojmesačné obdobie končiace Sept veľké výhry na výherných automatov. vzrástli výnosy z 12,5% v treťom štvrťroku, ale zaznamenala mierny pokles čistého príjmu.

Las Vegas Sands, povedal, že to mal vynikajúci dlhodobý dlh vo výške 9.5 mld Sept. "Napriek nízkej podržte na stolové hry hrať v Marina Bay Sands v Singapure, naše finančné výsledky odrážajú silný rast výnosov a peňažných tokov za štvrťrok," Adelson povedal. "Očakávame, že atrakcií a ponuky Piesky Cotai Central, a najmä na jeho obrovské zásoby hotelových izieb a apartmánov, aby významne profitovať Macau a Cotai Strip, pretože posilňuje svoju pozíciu ako jeden z popredných podnikanie a voľný čas destinácií na svete," Adelson povedal. V stredisku sa vykazujú $625.5 miliónov na tržbách, ktoré zahŕňali 27.8 percent pokles herné príjmov veľké výhry na poker stroje.

Zisk na akciu bolo 42 centov, sa od 44 centov o rok skôr veľké výhry na výherných automatov 2021. Tabuľka hra podmienok, ktoré profitovali z silného rastu v hrať baccarat, zvýšené 8.5% na $581.5 miliónov eur poker turnaje hard rock tampa.

Coffre a jouet ruleta vertbaudet

TOP