Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
C

uracao-založené tvorca špičkové 2D a 3D HTML5 sloty, Booongo Hier sa dohodli na obsahu riešiť zadanie-víťazný športové stávkovanie a online hranie software developer, BetConstruct.

Cez strategické riešenie, BetConstruct je obrovské dosiahnuť v priebehu mnohých trhoch umožňuje Booongo vysokej kvality hry dostupné na väčší počet operátorov a hrá publikum kasíno sa všetky môžete jesť krab nohy. Vzájomne prospešné partnerstvo vidí Booongo nevyrovnaného portfólio hier, vrátane populárnej online hracie titulov ako Otrávené Jablko, Boží Chrám, Afriky Ducha, 15 Zlatých Vajec a Šťastné Vianoce integrované do Londýna-založená spoločnosť Herné Suite rozdiel medzi investovaním a hazardom slideshare. Yuriy Muratov, Business Development Manager pre Booongo, povedal, že BetConstruct má "naozaj ohromený" je v celej "všetkých fázach" projektu, vzhľadom na ich vysokú úroveň spolupráce rozdiel medzi investície a špekulácie a hazardných hier v tabuľkovej forme. Muratov pokračoval povedať, že sú "nadšená poskytnúť BetConstruct s našimi hry ako najnovší prírastok do svojej Hernej Suite. Tešíme sa na úzko spolupracuje s chalanmi na BetConstruct ako naše hry go live s ich zákazníkov v nadchádzajúcich mesiacoch," podľa tlačovej správy rozdiel medzi investovaním a hazardom so porovnanie graf. Aj na margo spolupráce, Anna Poghosyan, Head of Business Development pre BetConstruct, povedal, že sa "teší na potvrdenie Booongo ako najnovší obsah partner BetConstruct Herné Suite.

Okrem populárnych Booongo tituly ako Otrávené Jablko, Šťastné Vianoce a najnovšie Nord Vojny – ďalej vylepšuje naše herné portfólia, ktoré v súčasnosti ponúka viac ako 4000+ hry. BetConstruct vybudovala vynikajúce vzťahy s Booongo tím, ktorý pomohol zabezpečiť rýchlu integráciu a teším sa na distribúciu ich jedinečný herný obsah cez našu Hru Agregácie Platforme." Len minulý mesiac BetConstruct podpísal podobné riešenie s poprednými softvér kasína služieb on-line a pozemných herných operátorov Tom Horn Hier. poker idn cez pulsa vklad 5000.

Kasíno sa všetky môžete jesť krab nohy

TOP