Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Š

panielsky herného operátora Codere SA (CDRE. MC) nedávno oznámila, že rast iniciatívy podniku sa bude zameriavať na športové stávky v Španielsku, zatiaľ čo zostávajúce pozorný na miestnom trhu tým, že získa ďalšie hracie automaty, podľa G3 Newswire dom zábavné hry zadarmo mince. V oznámením, že bol poslaný na Národnom Trhu cenných Papierov Komisie (CNMV) spoločnosťou, ktorá má zastúpenie v Španielsku, Taliansku, Argentína, Brazília, Kolumbia, Mexiko, Panama a Uruguaj, bude to, aby jeho plány verejnosti prostredníctvom "road show" s investorom naplánované na dnes dom zábavné hry zadarmo. Spoločnosť zároveň oznámila, že je to pozeranie sa na nasadenie akvizície stratégie, zameranej v Mexiku a spustenie športové stávky a nákup slot salónoch v Taliansku. Pridaním posledného oznámenia, v utorok, Marec 4 tlačovej správe uviedla, že Codere podpísali dohodu s poprednými prevádzkovateľ súkromných gaming v Galícii, Comar Skupiny (Grupo Comar) poker miestnosti harveys lake tahoe.
Podľa tlačovej agentúry, dohoda umožní spoločného prevádzkovania športových stávok na oboch spoločností. Na vyhlásení, dohoda posilní Codere prítomnosť v tejto komunite, vyplývajúce z "enormné rozšírenie Comar dosiahla v Galícii počas jeho viac ako tri desaťročia histórie v súkromných herné sektora." Podľa tlačovej agentúry, dohoda nesie "vysokú strategickú hodnotu pre obe spoločnosti, ako to bude zabezpečenie kontinuity na množstvo ďalších projektov, ktoré sa už vyvinuté v iných spoločenstiev." Spoločnosť bola založená v roku 1984, Comar Skupina pracovala v autonómnom spoločenstve, v Španielsku je to severozápadne od roku 2013.
V súčasnosti, Comar sa skladá z 60 spoločností, ktoré pôsobia v národných a medzinárodných trhov, vrátane širokej škály aktivít, ako sú kasína, slot salónoch, bingo haly, majetku rozvoja a cestovného ruchu (hotely, reštaurácie) poker miestnosti. V ďalších noviniek týkajúcich sa Španielska, športové stávky v kasínach, slot salónoch, a bingo hál bude poverený Vládou Andalúzia, podľa oznámenia robil minulý mesiac počas piate vydanie Andalúzii Herné Konferencie.

Andalúzia sa nachádza v južnej časti Pyrenejský Polostrov, zatiaľ čo Galicia sa nachádza v Severo-Západ. v anaheime v kalifornii.

Dom zábavné hry zadarmo mince

TOP