Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
r

okerage Sanford C žiadny človek nie je obloha upgrade sloty multi nástroj. Bernstein Ltd navrhol, Macau casino hrubý herné príjmy (GGR) má "prepadla" od polovice Marca, z dôvodu rampy do cesty prekážky, resp Macau vlády, Číne a ďalších krajinách, v snahe ovládať lokálne román koronavirus pandémie.

Macau aj naďalej trpí prebiehajúce koronavirus pandémie," uviedol analytici Vitaly Umansky, Eunice Lee a Kelsey Zhu v pondelok memo. S Morgan Securities (Ázia-Pacifik) Ltd uvedený v poznámke minulý týždeň to bolo možné, Macau môže knihe v blízkosti na "nulu" GGR v apríli žiadny človek nie je obloha upgradovať loď technológie sloty.
Marca GGR mala zmenšiť o takmer 80 percent podľa vládnych údajov.ata od mesta Verejnej Bezpečnosti Polícia, orgán, ktorý je zodpovedný za monitorovanie cezhraničnú dopravu, uviedol, že v niektorých dňoch minulý týždeň menej ako 300 návštevníkov vstúpil do mesta.acau mal počiatočné 10 prípadoch Covid-19, infekcie spojené s koronavirus, informoval koncom januára a začiatkom februára plutvy automat na predaj. Všetci pacienti už po nemocničnej liečbe. Následne od polovice Marca, tam boli ďalšie 34 prípadoch zahŕňajú všetky infekcie spojené s pacientov s nedávnym cestovné históriou a pôvodom mimo Macau. Herné subjekty a iné Macau-založené kontakty sme hovorili s nevidíte žiadne nejasnosti v načasovanie obnovy" vo vzťahu k "visa zlepšenie situácie," dodal Sanford Bernstein. Ktorý bol chápaný ako odkaz na výstupe povolení, a to buď pre nezávislých cestovateľov, alebo turné skupiny z pevninskej Číny do navštívte Macau. plutvy stern world poker tour.

žiadny človek nie je obloha upgrade sloty multi nástroj

TOP