Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
K

oncom minulého roka, Chalas vyzvala občanov krajiny pracovať s Nulovou Toleranciou kampane.. Celkovo operácie, ktorá sa uskutočnila v decembri minulého roka a v januári a februári roku 2017, vsietil konfiškáciu 663 hracie automaty, 251 kusov elektronických platobných zariadení, 2,138 monitory, 1,950 klávesnice, 2,053 tlačiarne, 733 smerovače, 100 invertorov a 254 Cpu. Darované zariadenia bude súčasťou vzdelávacích programov uskutočňovaných non-zisky v chudobných komunít a štvrtí v celej krajine.
Celková suma peňazí nerozdelený počas operácie a ktoré boli odovzdané do Národnej Pokladnice bolo RD$1,590,253," podľa tlačovej agentúry. Herné rady hlavu dodal, že nelegálne herné môže mať za následok trest odňatia slobody od troch mesiacov do dvoch rokov život luxusné automat tipy. Vzhľadom na nárast nelegálne hry, daňovým únikom a prevádzkovateľov, ktorí majú na ramene rastúce daňové zaťaženie, herné tržby v Karibskej krajiny sú padajúce z roka na rok život luxusné automat stratégie.

Chalas údajne povedal, že okrem toho, že časť z najväčších zničenie nelegálne zariadenia, ktoré sa používajú pre hazardné hry v Dominium Republiky históriu, prevádzky bol druhý svojho druhu uskutočnenej podľa Donald Guerrero Ortiz, súčasný Minister Financií dom zábavné kasíno slot. Ako súčasť prebiehajúcej kampane proti nelegálnej hazardných hier v Dominium Republika, viac ako 8,000 ks herné zariadenia, ktoré sa používajú v neoprávneným prevádzku hazardných hier boli zničené krajiny Ministerstvo Financií, podľa G3 Newswire dom zábavné kasíno sloty.

Chalas povedal: "Počas operácie, ktorá sa uskutočnila v decembri 2016 a v januári a februári tohto roku, 1,251 stávok centrá boli uzavreté a 125 dostali oznámenie dom zábavné kasíno zdarma. Zariadenia bola zachytená v 1,376 stávok centrá umiestnené v niekoľkých mestách po celej krajine, ktoré boli zistené operačný nelegálne, ako je vysvetlené tým, že Oscar Chalas, vedúci Kasína a Herné riadiacej Dosky. Podľa správy, Chalas vysvetlil, že 10 neziskové inštitúcie budú príjemcovia celkom 1,936 kusov zariadení.

život luxusné automat tipy

TOP