Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
s

ian prevádzkovateľa kasína Melco Crown Entertainment Ltd je zaplatiť osobitný výnos približne US$650 miliónov eur.

To má tiež zmenil svoju politiku na štvrťročné dividendy.awrence Ho Yau Pľúc, Melco Koruna je predseda predstavenstva a generálny riaditeľ, bol citovaný hovorí v oznámení: "Sme v súčasnosti majú významnú úroveň voľné peňažné a viac ako US$1.2-miliardy dostupných úverových liniek prix decodeur tnt geant kasíno. Melco Koruny Zábavy aj naďalej generovať veľmi významné prevádzkové cash flow prix d'une mallette de poker. Vzhľadom na tieto faktory, veríme, že sa nám môže vrátiť významný objem kapitálu investorov teraz a v budúcnosti, pričom si stále ponecháva značnú flexibilitu presadzovať hodnoty-accretive príležitosti." Tam bolo veľa deje na Melco Koruny za posledné dva mesiace, vrátane predaj-dole Koruna je vklad v Melco Koruny 5,7 percenta, posledné zmeny na riadenie a zmeniť/rozšíriť z Studio City štruktúra dlhu," uviedol poznámku vo štvrtok od analytik Christopher Jones z Buckinghamského Research Group Inc.e sa odvolával na predaj-pády Melco Koruny, ktoré firma dlhodobý investičný partner, Austrálske kasíno prevádzkovateľ Crown Resorts Ltd; rad high-profil odchody a príchody senior manažment a financovanie na Melco Koruna je 60-percent vo vlastníctve resort Macau Studio City na Cotai, vlastnosť, ktorá sa otvorila v októbri 2015. Po všetkom, Melco Koruna je odmeňovanie svojich akcionárov s USA$0.4404 špeciálne dividenda na akciu (približne US$1.3212 dividenda na REKLAMY), čo predstavuje [jednotlivo] a 7.9 percent výnosu," napísal Pán Jones prix de l'essence a marseille geant casino la valentine. Oznámenia o špeciálnych dividend je pozitívny vývoj ako spoločnosť vráti prebytok hotovosti akcionárom a signály pokračovanie optimizmus o budúcich peňažných tokov generácie svojho majetku," povedal vo štvrtok na vedomie, sprostredkovanie Sanford C to.
Bernstein, S.r.o. Implicitnej dividendy za 2017 USA$0.36 je viac než dvojnásobok našej 2017 odhad (US$0.17 za ADS)," povedal Sanford Bernstein tím čo on-line poker webové stránky. Zatiaľ čo nové dividenda nebude robiť Melco Koruny vysoké dividendy platiteľa (t ktoré sú právne v austrálii.

j., Piesky Čína), dividenda ďalej zosúlaďuje výnos Melco Korunu s širšieho trhu.Ďalej by sme očakávať, že Melco Koruna naďalej rásť ich ročná dividenda v súlade s rastom v základnej podnikania," dodal sprostredkovanie..

Prix decodeur tnt geant kasíno

TOP