Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
B

udeme pokračovať, aby urýchlili možnosti, ktoré majú potenciál pomôcť posilniť postavenie hráčov a podpory spoločensky zodpovedného hru hrať záväzky," povedal Aristocrat je výkonný a generálny riaditeľ, Trevor Croker, v spoločnosti 2021 výročné valné zhromaždenie.druhá generácia elektronických hracie automaty (EGMs) s zodpovedné hranie funkcie – že spoločnosť nazýva "Flexiplay" – bol vyskúšaný v roku 2019, a teraz bolo schválené regulátorov v Queenslande a Nový Južný Wales čo je najviac niekto vyhral na kasíno. Flexiplay umožňuje hráčom, aby sa dobrovoľne stanovené lehoty a karantény výhry z hrané dole, cez časovač a prasiatko funkcií," uviedol Pán Croker.e dodal: "pripravujeme sa na miesto prvého z týchto hry na trhu, v prvom štvrťroku tohto roka .. ako získať viac technológia sloty v žiadnom človeka neba.
tešíme sa na učenie viac od vydania Flexiplay, a uplatnenia hodiny na ďalších produktov na báze zodpovedné hranie inovácií v budúcnosti." ristocrat povedal jej normalizovaný zisk za 12-mesačné obdobie končiace sa 30. septembra poklesli o 46.7 percent ako získať viac skrotiť sloty v ark mobile.

Firma informoval, normalizuje full-rok zisk po zdanení z AUD476.6 miliónov (US$347.1 miliónov eur) ako získať viac podpory sloty dokkan bitka. Aristocrat je vykazujú zisk bol však až v 97.2 percent, takmer AUD1.38 miliárd, ovplyvnené uznanie AUD1.1 miliardy eur odložená daňová pohľadávka.roup prevádzkové príjmy do 12 mesiacov do 30 el dorado. septembra znížil 5.9 percent ročne-na-rok AUD4.14 mld kasíno. Zatiaľ čo naše finančné výsledky za fiškálny rok 2020 boli jednoznačne ovplyvnené pandémie, tiež poukázali na naše silné stránky, a účinnosť nášho podnikania, " odozva," povedal Pán Croker pompano beach. "Ako vždy, sme sa zamerali na to, čo by sme mohli ovládať, rozšíriť naše strategické výhody a postavenie podniku na budúci rast." fl.

čo je najviac niekto vyhral na kasíno

TOP