Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
M

onopol je v pohode s deťmi, pre asi 20 minút, keď sú 8 rokov, a potom to nie je v pohode znova, až kým sa okolo 60 rokov.

Zdravé stravovanie hra, hral s kockami a prenesenom peniaze, nie je nič ako hazardných hier, a deti by nemali prepojenie dvoch. To je trochu cez palubu aj keď ako hrať v kasíne a vyhrať.

Skutočné nebezpečenstvo však je, že U. hazardné hry možno napísali na milovanej značky medzi Gen-Z generácie: 84 ročný Monopol stolová hra.

Mnohé ASA dvora urobili veľa zmysel v tejto oblasti, a oni zaslúžia ocenenie za ochranu detí z cielenej reklamy. Všetky rovnaké, ASA bola firma v ich rozhodnutie čo čas urobiť asda vianočné dodanie sloty vydané. Oni si objednať reklamy, ktoré propagujú za Zábavné Hrať, dcérska spoločnosť Gamesys, zakázané, ako výsledok čo čas urobiť asda kliknite na tlačidlo pridať a zbierať sloty. Reklamy zacielené na deti sú vo všeobecnosti nadol, a to z veľkej časti kvôli ich úsilie v oblasti monitorovania a odstránenie reklamy, ktoré sú uvedené v miestach, mládež ísť na najviac čo čas urobiť asda kliknite na tlačidlo a zbierať sloty ísť on-line. Písali mu "nemal mať prehnané funkcie a nie napodobňovať akýkoľvek štýl kreslená postavička vidieť v súčasných detí programovanie." Zrkadlo on-Line bol tiež šokovaný v rozhodnutí casino rue de la pompe paríž.

Ako hrať v kasíne a vyhrať

TOP