Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Z

ískajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre warlock klasické najlepšie v slot pvp. Na nezaujaté narodenia bol obviňovaný, v časti o tom, čo Ballantyne tvrdil, boli nespravodlivé výhody ponúkané v malom rozsahu kasína v tureckej-riadený severnej polovici Cyprus. Ale C2 zvetrané búrka a povedal tento týždeň to podpísali až 13k zákazníkom majetku je vernostný program", teda dosiahnutie cieľov, ktoré boli stanovené Melco Skupiny," podľa oficiálneho vyhlásenia spoločnosti. Po tom, ako sa otvorí, v Limassole miesto konania budú zatvárať svoje dvere navždy, a jej zamestnanci budú migrovať na väčšie letovisko rýchle hit automat na predaj. V Limassole miesto konania má zrejme sa až zem od jeho mäkké začať, ako C2 prezident Craig Ballantyne pôvodne povedal nehnuteľnosť navštívenia boli "pod očakávania,". Tri z týchto miestach sa začať koncom tohto roka, zatiaľ čo štvrtá bude otvorená v Ayia Napa koncom budúceho roka.

Melco Medzinárodný Rozvoj dočasné Cyprus kasíno má viac ako dosiahnuť spoločnosti navštívenia ciele vo svojich prvých troch mesiacov prevádzky. V Limassole miesto je dočasné stojan pre Melco je v-rozvoj €550m Mesto Snov Stredomoria integrované stredisko, ktoré nebudú otvorené svoje dvere pre ďalšie tri roky. Tento týždeň, Melco International Cyprus Kasína (C2) miesto konania oznámil, že jeho nový Limassol herné miesto mal uvítali v priebehu 175k jednotlivých hostí od jeho mäkké-spustenie 28 rýchle hit platinum sloty app.

Pod jediným casino licencia Cyprus vydané v roku 2016, Melco je tiež povolené otvoriť štyroch menších 'satellite' miestach, z ktorých len jedna bude oprávnená ponúkať herné tabuľky, zatiaľ čo iní sa bude každý byť obmedzené na maximálne 50 elektronické hracie automaty rýchle hit pro automaty online zadarmo.

Warlock klasické najlepšie v slot pvp

TOP