Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
H

viezda Entertainment Group (ASX: úlohy sgr) podal žiadosť s New South Wales (NSW) Katedra Plánovania rozvíjať Ritz-Carlton-prevádzkuje hotel tower v Sydney.

Partnerstvo s Hong Kong založené na Ďalekom Východe Konzorcium International Limited a Čau Tai Fook Enterprises Limited bude údajne vyžadovať investície na prekročiť AUD 500 miliónov dolárov (US$360.6 miliónov eur) 5 najlepších online kasíno austrália. Podľa oficiálnych mediálnych verzia (pdf) z Hviezdy na stredu.. ako vs don ' t like craps. návrh na hotel a rezidencia tower sa nachádza v stopa Star Sydney casino a zábava okrsok, ktoré patria Darling Harbour, nové Sydney International Convention Centre, Zátokách Okrsok a Sydney Fishmarket ako vyhrať pokerového turnaja on-line. Viaceré funkcie: Funkcie navrhovanej hotel tower a pása s nástrojmi rozvoja sú obsahovať: Dizajn práv: práva na dizajn veže boli zabezpečené v decembri 2016 podľa uznávaný architektov FJMT, led Richard Francis-Jones, po víťaznej Design Excellence Súťaže.
Výkonný Riaditeľ pre Star Entertainment Group, Matt Bekier povedal... "Prognózy naznačujú, Austrálie aktuálne navštívení okolo 8.3 milióna zahraničných návštevníkov ročne narastie na 15 miliónov eur ročne vo vnútri desať rokov." "Zabezpečiť, že dopyt, musíme potrebné turistickú infraštruktúru. Sydney chýba dostatočné high-end hotely na splnenie tejto vlny medzinárodných turistických dopytu, pod vedením rýchlo sa rozvíjajúcich bohatí Číňania strednej triedy demografické. Austrália je v súčasnosti priťahuje len 1% z Číny medzinárodných odchádzajúcich cestujúcich," uviedol Bekier. Bekier odoslané ďalej, "tešíme sa na potrebný súhlas, čo nám umožňuje pokračovať s Čau Tai Fook a Ďalekom Východe, s ktorým sme už partnerstvo na transformačné projekty na Queen' s Wharf Brisbane a Star Gold Coast." Ďalšie projekty: V Marci tohto roka, Určenia Brisbane Konzorcium, spoločný podnik Hviezdy Zábava Skupiny a Ďalekom Východe Konzorcia pre Medzinárodné a Čau Tai Fook Podnikov, zlomil zem na jeho AUD2.4 miliárd eur (US$1,8 miliardy eur) Queen ' s Wharf Brisbane projektom, ktorý sa premieta koľajových otvorenie, ktoré sa začína v druhej polovici roku 2022. ako vyhrať v online poker turnaje.

5 najlepších online kasíno austrália

TOP