Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
B

elgické úrady sú vyšetruje obvinenia, že desiatky z miestnej polície, ktorý používa súkromné občanov osobné údaje do registra hazardných hier online účty. V sobotu, Belgický správy zásuvky Het Nieuwsblad uviedlo, že desiatky pracovníkov v Antverpách Policajnej Služby boli predmetom vyšetrovania za používanie súkromného občanov údajov ak chcete otvoriť on-line hazardných hier účty, čím sa umožní dôstojníkov obísť pravidlá zakazujúce polícia z účasti na takejto činnosti.
The chicanery bol údajne odhalili od nepríbuzných sonda do tvrdenia, že niektoré Antverpy policajti boli vydierať peniaze z nelegálnych prisťahovalcov. Sondy zistili, že jeden pracovník robil viacerých bankových transakcií s online hazardné stránky.Ďalšie kopanie, nekryté podobné platby zhruba 30 dôstojníkov v Antverpách Policajnej Služby, ktorí údajne sa zaoberá on-line hazardných hier od ich polície stoly počas pracovisku hodín kasíno v strieborné mesto nové mexiko. Belgický Hracie Komisie (BGC) riaditeľ Peter Naessens povedal miestne médiá, že niektoré z týchto dôstojníkov občas stavenú sumu "v prekročenie priemernej mesačnej mzdy," čo naznačuje, že táto činnosť nebola "čisto rekreačné." Horšie, tieto officers on-line hazardných hier účty – povedal na číslo stovky – boli otvorené názvami a národné registračné čísla náhodných členov širokej verejnosti, otvorenie týchto dôstojníkov do potenciál poplatky identity podvodu. Belgický zákon zakazuje polície, exekútorov a notárov z hazardných hier v kasínach alebo cez on-line hazardných hier stránok. Ich národné registračné čísla sú preto poskytujeme na hazardné hry online, stránky s cieľom blokovať ich schopnosť otvárať účty s hazardné stránky. Je Antverpy Policajnej Služby hovorca upozornil, že vyšetrovanie bolo "stále ešte v plienkach", a že počet úradníkov, ktorí skutočne stavil on-line môže byť "oveľa menší." Bez ohľadu na to, tie, ktoré sa zistilo, že porušil zákon "musí znášať následky." Rozsah sonda mohla rozšíriť, ako Naessens varoval, že vyšetrovanie je prvé zistenia píše, že "toto nie je len problém v Antverpách." Naessens navrhol mnoho policajtov ostať neznalý pravidlá zakazujúce ich z hazardných hier online poker za peniaze usa. On-line hazardných hier je prísne kontrolované v Belgicku, s on-line licencie potrebné, aby partner s Belgickým pozemných operátora online poker za peniaze stránky.
Na BGC vedie čiernu listinu neschválenej medzinárodnej on-line operátorov a odišla tak ďaleko finančne penalizovať Belgického punters, ktorí prístup zamietnutý stránky. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre online poker za peniaze reddit.

Kasíno v strieborné mesto nové mexiko

TOP