Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
B

ACCARAT sa HRÁ o NIEČO MENŠIU ÚLOHU Baccarat bol ešte faktorom v roku 2011, ale nie toľko, ako to bolo v roku 2010 všetky časové sloty pre mňa pracovať. Keď sa baccarat údaje sú odrátavané z celoštátne spolu, Nevada kasína stále by boli hlásené 2,4 percenta herné zvýšeniu výnosov.Že nebol došlo od roku 2007 pokerový stôl kolo s skladacie nohy. V centre Las Vegas kasína videl herné raste tržieb tesne pod 1% v roku 2011, na trhu je prvý pozitívny rok od roku 2007.
Len Laughlin bolo dole na rok 2011 pokerový stôl. "Keď sa pozrieme do budúcnosti, sme presvedčení, že náš postupné oživenie práce pre Las Vegas Strip zostáva neporušená, s pevnou skupiny a dohovoru rezervácie trendy pokračovať do roku 2012, v kombinácii s posilňovaním výsledky v slobodné a nezávislé cestovanie a voľný čas segmentu," JP Morgan herné analytik Joe Greff povedal investorov.

Na páse, herné tržby vzrástli o 3,6% (v poslednom mesiaci roka náhradné držiaky. Za prvých sedem mesiacov účtovného roka, herné dane zbierky sú až menej ako 1 percento. pokerový stôl. Celoštátne, kasína zhromaždené $10.7 miliárd v hernom tržieb v roku 2011, a 2.8% zvýšenie v porovnaní s rokom 2010 a najvyšší ročný skok v štyroch rokov požičovne okolí. V Clark County, šesť zo siedmich vykazovania oblastí ukázala ročné herné zvýšenie výnosov johnny steven wichita ks hazardných hier. "Zatiaľ čo hojdačky mať vplyv na štvrťročné odhady, neodrážajú širšie základy na páse." Clark County ako celok videl herné príjmy zvýšiť o 3,5 percenta v roku 2011, vrátane zvyšuje 2,9 percenta pozdĺž Boulder Strip a 1,2 percenta pre oblasti uvedené do rovnováhy Clark County johnny weir poker face tanec s hviezdami. Stifel Nicolaus Kapitálové Trhy herné analytik Steven Wieczynski dohodnuté.

Všetky časové sloty pre mňa pracovať

TOP