Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
S

lovinský iGaming poskytovateľ riešení Oryx Herné má pripomenul online kasína a športové subjekty, že je v "perfektnej pozícii", aby im pomohla v minimalizovať negatívne finančné dopady prebiehajúcej koronavirus pandémie cez jeho široké portfólio virtuálnych športov, live dealer a lotérie obsahu.Ľubľanský-so sídlom inovátor používa oficiálny pondelok tlačová vyhlásiť, že mnoho iGaming firmy budú mať pocit v núdzi, ako sa 'shift ich stratégií" vzhľadom na nedávne koronavirus súvisiace s zrušenia alebo meškania a číslo tohto roka, je najviac lukratívne live športové podujatia, ako sú UEFA Európsky Futbalový Šampionát. Rezanie dôsledky: Oryx Herné podrobné, že online kasína a športové subjekty môže zmenšiť tienisté stránky z týchto ťahov integráciou jeho Oryx Hub platformu tak, aby bolo možné ponúknuť svojim zákazníkom obrie katalóg virtuálnych športových hier od vývojárov ako Kiron Interaktívne, Skok Hry, Zlaté Preteky a 1×2 Gaming grand bahia principe tulum kasíno.
Zároveň uviedol, že tento obsah pokrýva tisíce denné udalosti " a týka top-let futbal z Talianska, Španielska a Anglicka, okrem pes a kôň preteky, tenis a motorových športov. Zábava výbuchu: Na Bragg Herné Skupina dcérskej spoločnosti vysvetlil, že portfólio obsah ponúkaný prostredníctvom jeho Oryx Hub vopred navyše beží na niektoré 8,000 live dealer, lotérií a hazardných hier, z viac ako 80 tvorcov tretích strán zahŕňajúca rád Pragmatických Hrať Obmedzená, Ezugi, Evolution Gaming Obmedzená a Betgames grand bahia principe samana ruleta transat.
Zmena upozornenie: Matevz Mazij, Generálny Riaditeľ pre Oryx, používa tlačovú hlásať, že uzatvorenie pozemných v stávkových kanceláriách a kasína popri zrušenie početné športové podujatia bude nútiť veľa iGaming prevádzkovateľov posunúť ich zameranie na iné vertikály " vrátane virtuálnych športov, lotérie a hry so živými krupiérmi new jersey online casino zoznam. Prečítajte si vyhlásenie Mazij... "Títo sú ťažké časy a koronavirus vypuknutia bude mať dopad na každého jednotlivca a podnikania v odbore a beyond. By pridaním virtuálnych športov, čísla stávky, kasíno, aby ich hry portfólia, prevádzkovatelia môže ešte ponúknuť hráčom ich denná dávka vzrušenia." new jersey online kasíno sloty zadarmo.

Grand bahia principe tulum kasíno

TOP