Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
N

eoGames je, že sa pohybuje znovu, po nedávno podpísali soft gaming vysporiadať s PartyGaming, spoločnosť je teraz skákanie do vrece s Interwetten telecharger jeux en ligne poker texas.

NeoGames podpísal nový multi rok riešenie, ktoré uvidíte v ponuke spoločnosti svoj flash mäkké herné platformy na Interwetten, efektívne rozširuje Interwetten je súčasné portfólio obsahovať viac ako 100 nových poškriabaniu, instant win, zásuvky a značkové hry telecharger jeux en ligne poker machine. S new deal, Neogames určite je v pozícii, aby predviedli svoje rozsiahle ponúka v rámci oboch Hier a Stieracie Karty karty. Brooke Bar Joseph, generálny riaditeľ NeoGames Sieti uviedol: ""NeoGames investovala obrovské zdroje v rozširuje svoje hry, knižnicu, aby sa cieľ čoraz dôležitejšie Hry kartu segment typické kasíno bonus kód zadarmo. Sme v téme spustenie naše Hry kartu ako ďalšie uznanie Interwetten a ďalšie popredné subjekty v priemysle náš výborný ponúka v tejto aréne." "Interwetten sú vždy na pozore nových príležitostí, kde sa môžu zvýšiť ich hra ponúka pre svojich zákazníkov typické kasíno bonus kód pre zadarmo. Interwetten vybraných NeoGames pre svoju jedinečnosť, svoju vedúcu pozíciu v mäkkých hernom trhu a pre svoje inovatívne technológie a ocenenej hry.

Tešíme sa na vývoj tohto vzťahu, ďalšie v priebehu roka 2011," Michael Bluemel, vedúci vývoja produktov v Interwetten pridaný typické kasíno bonus kód točení zdarma. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre je lúky casino otvoriť v washington pa.

Telecharger jeux en ligne poker texas

TOP