Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
U

väznený nasledujúce U. federálneho presadzovanie opatrení na Čierny piatok, Čad Elie má teraz sa objavili späť na novinky scénu po podaní súdnych procesoch v Nevade súde, proti dobre známy právnik Juraj Ifrah, ktorí reprezentovali ho počas Elie je skúšania dragon quest 11 best slot machine. Minulý rok, Elie pled vinný, aby sa spojili, aby sa zaviazali bankové podvody a prevádzkové nelegálne hry podnikania, a bol odsúdený na päť mesiacov úsek v Kalifornii väzenia ako výsledok. Páchateľ údajne teraz tvrdí, profesionálne zanedbanie na Ifrah je súčasťou, a hovorí, že bol zavádzať právnikom na legalities spracovania poker, tvrdí, že Ifrah jednoducho chcel pokračovať krádeže vysoké provízie dragon quest 11 best way to win casino. Obvinenia Proti Ifrah Elie tvrdí, že Ifrah bolo zaplatené $4 milióny eur vrátane provízie od jeho spracovanie platieb spoločnosti vo výške 1 milión cuisinart cpt-2400 (najlepšie dlho slot hriankovač).

Aj on tvrdí, že Ifrah bol krádeže $100,000 každý mesiac od 21 Debetné spoločnosti v provízie pre utesnenie zaoberá poker spracovanie transakcií bánk. Zálohovanie jeho argument odbornej zanedbanie, Elie tvrdí, že Ifrah skryté kritické dokumentácie a cieľavedome mu dal nesprávne rady o poker spracovanie s cieľom pokračovať na zisku z Full Tilt Poker a Pokerstars, obe spoločnosti Elie je. On hovorí, že jeho advokát sa nepodarilo, aby ho informoval, že tretie strany, spracovanie platieb pre poker spoločnosti, bola nezákonná. Neoznámením Elie tiež tvrdí, že Ifrah vypovedal o federálnej prokuratúry proti Elie a ďalších subjektov zainteresovaných na Čierny piatok v snahe vyhnúť sa obžaloba proti sebe v konaní, a dodáva, že advokát neposkytol vlády advokátov, ktorý bol prijatí provízie od Elie spoločnosti cuisinart dlho slot remeselník chleba hriankovač.

Keď sa pýtal na veci, časopis Forbes, Ifrah rozhodla, že nebude komentovať, o tom, že mu ešte nebola možnosť študovať sťažnosť správne.Či alebo nie Elie pohľadávok a majú všetky dôvody alebo prvok pravdy na nich, sa zdá, že Čierny piatok nepôjde ticho do stránok, on-line poker histórie, a ešte viac povesť naďalej sullied nové nároky, ktoré rotujú okolo príbeh. To môže v skutočnosti byť bezpečné stavte na skutočnosť, že existuje viac príbehy pochybné správanie ešte vyjsť na svetlo. cuisinart klasické dlhé slot hriankovač.

Dragon quest 11 best slot machine

TOP