Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
Š

portové Index Skupiny B2B prevádzky oznamuje, nevídaný v-play ponúka Londýn, 29 poker bonus nových členských 30-tisíc. Marca 2011 – Športové Riešenia, B2B ramena Športových Index Skupiny, oznámi, že ponúka bezprecedentný v-play, cenu pokrytie Major League Baseball pred novú sezónu poker bonus nových členských 50 percent. Na vrchole sezóny služby bude pokrývať až 60 Major League Baseball hry na hrať za týždeň. Funkcie deväť samostatných trhov, všetky aktualizované v reálnom čase a s ultra-nízkou latenciou poker bonus nových členských 30 najnovšie. Služba umožňuje stávkové kancelárie na zabezpečenie svojej stávky naživo a využiť Športové Solutions jedinečnú ponuku, ktorá kombinuje algoritmická modelovanie s obchodník odborné znalosti čo je obrat hazardných hier priemyslu vo veľkej británii každý deň. Dave Grogan, Business Development Riaditeľ pre Športové Riešenia, komentáre: "Od prvých zápasov pravidelné sezóny, ktorá začína vo štvrtok 31.

Marca, celou cestou až na World Series v októbri, žiadne iné dodávateľ dodáva v blízkosti našich úroveň pokrytia. "Naši partneri generovať veľké firmy z baseball, a naše NÁS športové služby vo všeobecnosti. Ponúkame sportsbooks rýchly spôsob, ako ponúknuť svetovej triedy US športy v-play služby čo je pravda.
Naše narastajúce baseball poskytovanie ukazuje priemyslu nenásytný apetít na Severnej Ameriky v-športovať." Baseball je len jednou z viac ako 20 športov zahrnutých v Športových Solutions unikátne obchodné a ceny služieb, ktoré sú dodávané na narastajúce zozname partnerov.Úplný zoznam Športových Riešenia trhy pre MLB hry www.sportingsolutions.com O Športové Riešenia Športových Riešenia je business-to-business (B2B) poskytovateľ Športových Index, a zásoby obchodné a cien služieb stávok a herný priemysel definícia z hazardných hier. Kľúčové výhody služby zahŕňajú: Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre.

Poker bonus nových členských 30-tisíc

TOP