Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

nline herný softvér dodávateľa Ja Herné má oznámil, že bude vidieť ich obsah portfólio rozšírila vďaka novej dohode o partnerstve s Hrami Spoločnosti. Nová dohoda bude vidieť Hry Spoločnosti kompletný balík hier pre mobilné telefóny, tablety a HTML5 ploche pridané k HRAŤ, obsah agregátor platformy Ja nokia c1 cena v slotu.
Nezávislá spoločnosť so sídlom v Spojenom Kráľovstve, Hry Spoločnosti vo výlučnom vlastníctve Portugalsko rozvoja na základe tím ponúka obsah tretích strán prostredníctvom vlastnej platformy. Nové partnerstvo sa bude vidieť, Ja to klientov, ktoré zahŕňajú Rank Skupiny, Tier 1 operator, mať prístup k prémiovým casino online hry, vrátane Peňažných Kovboj, Mariachi Mayhem a Dva Kmene, medzi mnoho iných.

Ja Herné CEO Michael Brady (na snímke) komentoval nového partnerstva, pričom sa uvádza: "Pridanie prémiový obsah, aby naša ponuka je kľúčovou súčasťou našu ambíciu stať prvej voľby herné platformy na regulovaných trhoch nokia c2 cena v slotu. Partnerstvo s Hry Spoločnosť je významným krokom na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa," podľa tlačovej správy nokia c1 cena v nigérii slot. Komentovanie ďalej, Brady povedal, že Ja bola ohromená hry na ponuku Hry Spoločnosť a že hry dobre a že " robia atraktívnu ponuku pre našich zákazníkov. Hry Spoločnosť MD, Hans Winkelmann, sa vyjadril aj o tom, že proces integrácie s Ja hry bol jednoduchý, vzhľadom na flexibilitu a škálovateľnosť platformy. S rýchlosťou integrácie, obsah z Hry Spoločnosť je teraz v ponuke žiadnej Ja Herné klientov bez potreby samostatnej integrácie. ako počítať ruleta čísla.

Nokia c1 cena v slotu

TOP