Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
G

VC Holdings sa dohodla na predaji svojej Kalixa Skupiny platby rameno na platby prevádzkovateľ Senjō Skupiny pre €28m (£25m/$30.4 m) ako si vybrať čísel v rulete. Celková protihodnota pre nadobúdanie je obmedzené na €35.5 m ako si vybrať zlato v kasíne heist. Dokončenie transakcie je predmetom rôznych domácich a medzinárodných regulačných schválení, ale obe strany očakávajú, že vysporiadať sa prejsť v priebehu prvého štvrťroka budúceho roka ako si vybrať vysokú úroveň kupujúci casino heist. Pred dokončením, sumu, ktorá sa rovná voľného hotovosti v Kalixa Skupiny budú uložené u GVC formou dividend môže ddr3l nosenie v ddr3 slot. Predaj výťažok bude použitý k znižovaniu GVC je čistý dlh, zatiaľ čo predaj a run-dole Kalixa Platiť bude mať neutrálny vplyv na skupiny EBITDA. Senjō chief operation officer Gavin Zámok komentáre: "získanie Kalixa dobre zapadá do Senjō Skupiny stratégia budovania z globálneho platby ekosystému.

"Veríme, že Kalixa bude dopĺňať náš existujúce portfólio platby firmy z celého sveta a vytvoriť kombinované skupiny, ktoré využíva to najlepšie z oboch spoločností. "Transakcia bude poskytovať Senjō s prístupom k sieti, v Ázii a výhody z toho, že súčasťou celosvetového špecialista platby operátora.
"Na oplátku, Senjō Skupiny bude poskytovať Kalixa s prístupom k sieti, v Ázii a výhody z toho, že súčasťou celosvetového špecialista platby operátora." GVC Holdings generálny RIADITEĽ, Kenneth Alexander hovorí: "Sme radi, že môžeme oznámiť, predaj Kalixa v súlade s naše plány oznámila už v roku môže ddr4 ram nosenie v ddr3 slot. "Post-predaj Kalixa bude pokračovať proces platby pre nás a našich zákazníkov, ale teraz s možnosť vybudovať väčší platobných služieb obchodné podľa nového majiteľa, ktorý má platby za hlavnú činnosť.".

Ako si vybrať čísel v rulete

TOP