Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
S

o rozhodlo v Marci tohto roka nahradiť Na Eriksson, ako jej Výkonný Riaditeľ (CEO), správna Rada na hazardné hry online, technológia služieb NetEnt (NETB:Štokholm) vymenoval, efektívne Mája 22, 2018, Therese Hillman ako firma je nové Skupiny generálny RIADITEĽ bonus kasína gratuit sans sklad. Hillman má údajne slúžil ako dočasný RIADITEĽ pre NetEnt od Marca 2018 uvoľnenie Eriksson, ktorí držali vedúcu pozíciu od roku 2012 a skôr, že ona bola Chief Financial Officer od januára 2017.
NetEnt informuje, že pred nástupom do Štokholmu-kótované spoločnosti, Hillman pracoval desať rokov v e-commerce priemysel a držané v úlohe generálneho RIADITEĽA na Gymgrossisten, a Qliro Skupiny v dcérskej spoločnosti. Hillman, kto má Majstrov v oblasti Účtovníctva a Financií z Stockholm School of Economics, bol tiež členom Rady Unibet bonus benvenuto star casino šport. Na margo stretnutia, Fredrik Erbing, Predseda Rady pre NetEnt, povedal, "Therese má jasné obchodné zameranie a je uznávaný vodca s veľkou energiou bonus bubliny automat online. NetEnt je priekopnícky online hernom priemysle a je brať ďalší krok byť na čele obchodné zameranie a inovácie čo je cigary poker. S Therese schopnosti, dostaneme právo osoby viesť spoločnosť v ďalšej fáze rastu", podľa spoločnosti tlačová správa. Pre jej časť, Therese Hillman povedal, "To je s veľkým nadšením, ale aj pokoru, aby som s ohľadom na úlohu ako Skupina generálny RIADITEĽ spoločnosti NetEnt čo je trieda 1 slot stroj. Teším sa riadiť rozvoj priemyslu spolu s našimi zákazníkmi a zamestnancami a dodať najlepší hráč skúsenosti.
To je, ako môžeme aj naďalej vytvárať hodnoty pre našich zákazníkov, akcionárov, hráči a zamestnanci." čo je ci slot vstup na mojom t.v.

Bonus kasína gratuit sans sklad

TOP