Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
H

erné regulátorov v Austrálskeho štátu Nový Južný Wales začali sonda do Tatts Skupiny kampaň proti on-line lotérie, stávkovanie, prevádzkovateľ Lottoland. Vo štvrtok, Australian uviedli, že Alkohol & Gaming NSW poslala Lottoland list, v ktorom uvedie, že to bolo vedenie prvé hodnotenie spoločnosti sťažnosť, že súper Tatts môže porušili svoje licenčné povinnosti tým, že sa angažuje v m "dezinformácie" kampaň určená na prelome verejnej, štátnej správy a lotérie trafik proti Lottoland návod na zmenu dodacej slot asda app.
Vlani v septembri, Tatts spojila s Austrálsky Lotérie a Trafik Association (ALNA) na Lottoland to Musím Ísť kampane určené na boj proti "falošné lotto stávok." Lottoland nemá vlastne prevádzkovať lotérie, ale namiesto toho ponúka hráčom možnosť staviť na lotérii výsledky, vrátane medzinárodných lotérie k dispozícii na Aussie hráčov. Kampaň led Lottoland je regulátor, Severného Územia Racing Komisie, zakázať spoločnosť ponúka stávky na domácich lotérie. Federálna vláda následne zaviedla právnych predpisov na zákaz stávok na alebo lotérii keno výsledky, scenár Lottoland prisľúbil, že bude napadnúť na súde. V liste Lottoland, Alkohol & Gaming NSW námestník generálneho tajomníka Pavla Newson povedal regulátor by nechať spoločnosti vedieť výsledky svojho vyšetrovania na neurčitú dátum v budúcnosti, a či akékoľvek nápravné opatrenie, alebo "ďalšie regulačné opatrenia" bolo opodstatnené. Lottoland obvinil Tatts z dishonestly snažia chrániť svoje vlastné lotérie operácie, ktoré po Tatts " recent zlúčením s lotérií a stávkových prevádzkovateľ Tabcorp, vytvorili to, čo Lottoland nazýva "bezprecedentné" Austrálsky lotérie monopol ako zmeniť dodávky zásuvka v bigbasket.
Lottoland nedávno upped ante tým, že tvrdia, že získané doklady preukazujúce, že ALNA mal nafúknuté rozsahu jeho podporu z miestnych spravodajských agentov o 80%, čím Lottoland na obviňujú ALNA klamlivých obe vlády a verejnosti návod na zmenu dodacej slot na asda. Posledný mesiac, Trafik Združenie NSW a ZÁKONA (NANA) oznámil, že to bolo otvorené na nejakú formu príjmy zdieľanie riešenie na vyrovnanie vplyvu Lottoland spoločnosti na svojich členov maloobchodný predaj. Lottoland ponúkol Aussie trafik 20% zníženie ziskov, generovaných odporúčania od trafik na Lottoland stránkach blackjack how does insurance work. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre blackjack house edge number of decks.

Návod na zmenu dodacej slot asda app

TOP