Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
O

n-line kasína a športové technológie developer SBTech Malta Limited oznámila, že podpísala dohodu, že je vidieť Wanabet.es domény zo španielskej iGaming prevádzkovateľ Recreativos Franco využiť svoje virtuálne sportsbook riešenie. So sídlom v Valletta predmestí Birkirkara, inovátorom používa oficiálna tlačová správa publikované Európskou Herné Médiá a Udalosti vyhlásiť, že dlhodobá zmluva je nastavená na pohon Wanabet.es do "lige" a umožňuje dodať na zákazku virtuálne športové skúsenosti a " skutočne plniť svoj potenciál trhu v Španielsku.' Rival ústup: SBTech Malta Limited vyhlásil, že usporiadanie známok druhýkrát Španielsko čelí iGaming značka má forsaken súpera v snahe využiť svoje vlastné sportsbook riešenie a je predurčený na to, aby Wanabet.es "lepšiu kontrolu riadenia rizík jazdy svoje športové'. To navyše vyhlásil, že to umožní on-line kasíno, aby sa maximalizovala 'potenciál príjmov" jeho športové prevádzky a rozsahu výšok " nie, už predtým skúsenosti s jej bývalým služieb.' Pohodlné konverzie: Andrew Cochrane, Vedúci Vývoja Dôstojník v pre SBTech Malta Limited používa tlačová správa na vyhlasujú, že "proces migrácie môže často zdať skľučujúca pre prevádzkovateľov, ale že jeho firma využíva jeho "bohaté skúsenosti", aby zjednodušiť takéto prechody. On okrem toho podrobné, že Wanabet.es je teraz nastavený na "hladko prejsť" jeho online športové činnosti ako prvé, čo on očakáva, že bude omnoho viac ako sa pohybuje v priebehu nasledujúcich dvanástich mesiacov red phoenix voľný slot stroj. Prečítajte si vyhlásenie z Cochrane.. červená alebo čierna.

"migrácia ďalší vizionár značky SBTech Malta Limited je dôkazom nielen nášho inovatívneho produktu, ktoré ponúkajú, ale aj silu nášho obchodného a produkt tímy v celej prísny proces predaja ruleta kurzy. Tešíme sa na úzko spolupracuje s Recreativos Franco si ju na ďalšiu úroveň výkonu prostredníctvom našich popredných trhu-ready sportsbook." Trvalý úspech: Na jeho časť a Javier Kostolník Franco, Digitálne a Operácie, Riaditeľ pre Recreativos Franco, sa zistilo, že Wanabet.es sa rozhodli použiť sportsbook riešenie z SBTech Malta Limited po zhliadnutí vopred moc španielsky úspech pre iGaming konkurentov, ako Bethard.es a Luckia.es.
Kostolník Franco vyhlásenie čítať.. červené panel casino persona 5. "Španielsko je rýchlo vyvíja a rastie trhu a stavať na našom úspechu sme vedeli, že sme museli prijať našu ponuku na ďalšiu úroveň.

Sme pevne presvedčení, že najlepší v triede sportsbook z SBTech Malta Limited, umožní nám to dosiahnuť, a futureproof podnikania na mnoho rokov dopredu." aký čas sa kasína otvorené v hobbs.

Red phoenix voľný slot stroj

TOP