Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
P

red niekoľkými týždňami, 89 Čínski štátni príslušníci boli deportovaní po ich zatkli za ilegálne on-line hazardných hier v Marci blackjack house edge without basic strategy. Pred tým, 69 Čínsky boli zatknutí pre podvody, vydieranie je spustiť sa z kambodžskom phnom Penh a v provincii Kandal kasíno v greene county v štáte alabama.
Razie sa uskutočnili v spojení s vyšetrovanie nezákonných on-line hazardných hier a Voice Over Internet Protocol (VOIP) podvody, Červení Times. Podozriví, vrátane 19 žien, boli obvinení z operačného nelegálne on-line hazardných hier prevádzka a vydierania. Zatýkanie prebehlo v Švp Sok a Tuol Kork okresoch Kambodža nasledujúce tip od Čínskych Interpolu. Väčšina z podozrivých v nájazdy boli Číňania, ale vyskytli sa aj niektoré z Malajzia, Thajsko, Indonézia a Vietnam kasíno v grove city.
Tam boli niekoľko náletov, ako je tento v uplynulom roku ohio. Boli zatknutý potom, čo naša polícia zaútočila ich prenájom vily v kambodžskom phnom Penh v spolupráci s čínskou polície." Počas razie, polícia zhabaný, VOIP telefóny, mobilné telefóny a iné vecné dôkazy údajne použité pre hovory kasíno v gulf breeze floride. V takom prípade polícia zatkla 41 podozrivých osôb pre VOIP podvod. Generálporučík Uk Haiseila Kambodže Všeobecné Department of Immigration povedal, "sú skupiny Čínskych mafias, ktorí boli ukrytí v Kambodži 3 cievky vs 5 valcami.

Blackjack house edge without basic strategy

TOP