Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
I

ndickom štáte Karnataka chce, aby sa stal štvrtý región v krajine povolenie kasínach. V súčasnosti, len v troch Indických štátov – Goa, Daman a Sikkim – vydali hazardné hry v rámci svojich hraníc ted talk 3 hodiny na rozhodovanie z poker champion.

V stredu, Times of India uviedla, že Karnataka štátnej správy cestovného ruchu oddelenie bolo skúmanie potenciálu pre kasína na podporu cestovného ruchu príjmy medvedík s obrázkom slot. Konkrétne, Karnataka sa snažia napodobňovať Goa štyroch plávajúcich kasín podľa okaying herné na výletných lodiach operačný mimo Karnataka je západného brehu.

Viaceré porty, vrátane Karwar Belekeri, Tadri, Malpe, Starý a Nový Mangalurur sú údajne skúmajú, ako je to možné centier, plávajúce herné hál koľko daní pre hazardné výhry. Cestovný ruch úradníci sú vraj zvažuje dve možnosti koľko daní sa vláda. Prvý by zahŕňať výletné lode trvalo kotviacom len pobrežná, s hráčom, prepravený a z via motorové, s možnosťou pobytu na palube cez noc. Druhý návrh, ktorý by mal cestujúci registrujte sa na štyri noci, tri dni cesty, spustenie jeden port, zastaviť sa v inom prístave, na ceste pred cestujúci vystúpiť v tretej port.Časy kótované Pradeep Singh Kharola, Hlavný Tajomník (cestovný Ruch), popierať, že jeho úrad sa aktívne vzhľadom buď návrh, ale iné zdroje tvrdili, vláda by mala zvýšiť problém na Investovať Karnataka 2106 udalosti naplánované na február 2016. Odpor zo strany štátu viac konzervatívni zákonodarcovia sa očakáva, že bude tvrdá, ale Hlavný Minister Siddaramaiah aktuálne nemá mandát vyprší až do roku 2018, že mu dostatok času na realizáciu casino plán, by, že nosenie s jeho plány na posilnenie miestneho cestovného ruchu. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre aby sa každý rok z hazardných hier v uk.

Ted talk 3 hodiny na rozhodovanie z poker champion

TOP