Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
K

aždá firma, ktorá predložené plány na FIFA na prevádzku bránkovú čiaru technológia má vybuchol v prvom prekážkou. Plány na realizáciu technológie boli hastened po letných majstrovstiev Sveta videl Anglicko je Frank Lampard zakázané cieľ, ktorý bol plný nohy cez nemeckú líniu tesco domov dodanie otvorené sloty. Vo všetkých desiatich spoločností sa zúčastnil skúšok minulý týždeň, ale žiadny z nich boli schopné prejsť FIFA prísne testy, ktoré vyžaduje každej spoločnosti dosiahnuť 100% presnosť a majú výsledky odovzdaná späť na posudzovaní tím v jednej sekunde. Prebieha v Zürichu, mnohí sa domnievajú, že tieto skúšky neboli vykonané v správnu atmosféru a okrem toho, umelé ihrisko používa znamenalo, že jeden z tých, na čele technológie videa odmietol zúčastniť tesco domov dodanie sloty vydané.
Anglická spoločnosť Hawk-Eye to dobre-zavedený produkt, ktorý sa momentálne používa v kriket, nebolo na show ako sú citované nedostatok štadión a realistické davu tesco domov dodanie sloty pre seniorov. FIFA hovorca vysvetlil, že: "výsledky testov pôjde na International Football Association Board meeting [na Celtic Manor 5. Marca] a to sa rozhodne." Tí, dúfajúc, že niečo sa bude realizovať od roku 2014 majstrovstvá Sveta v Brazílii bude skľúčený najnovšie novinky a vyzerá to, že by sme mohli mať ďalšie Lampard v našich rukách kedykoľvek teraz.
Hoci každý, kto videl cieľ, sa môžu čudovať, ako úradníci nemali podarí chytiť ho prekročení line v normálnom čase. Zdá sa, že mal zlé okuliare, na Južnej Afriky svetlo reguli poker texas holdem culoare. Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre reguli poker texas hold'em wikipedia.

Tesco domov dodanie otvorené sloty

TOP