Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

LEA Skupina oznámila niekoľko neoddeliteľnou štrukturálnych zmien v spoločnosti, v súčasnosti odráža podnikov vyvíja obchodné operácie a dynamiku poker. ALEA riadenie má rebranding jeho affiliate marketing hub, Affiliate USA na " ALEA Pridružených spoločností keď zložiť graf.

Spoločnosť povedal cieľom rebrand a oživenie platforma bola s cieľom posilniť obchodné a partnerské vzťahy poker. Spoločnosť uviedla, že je vybudovala premium program navrhnutý tak, aby stimulovali pobočky pre špičkový výkon, s v-hĺbka prehľady v reálnom čase a veľkorysá program odmeny.
Nový program bude obstarávať nedávno získala UK online casino LadyLucks.co.uk, okrem SlotsMillion keď zložiť preflop. Alexander Tomic, ALEA Spoluzakladateľ, poznamenal: "V rebrand na ALEA Pobočiek súčasťou skupiny širšej stratégie rozšíriť do globálneho hernej spoločnosti."ALEA Pobočky sadne bez problémov s ALEA značky, a je ideálnou platformou, z ktorej pobočky môže pracovať s našimi SlotsMillion a LadyLucks tézy."Thomas Hernandez, Affiliate Manager na ALEA Pobočky, dodal: "Sme nadšení, vytiahnuť späť záves na naše nové a vylepšené affiliate program, ALEA Pobočiek."Pobočky možno ešte očakávať, že rovnako veľký nástroje, služby a výnosy modely ako predtým, ale s možnosťou návštevnosť ďalších značiek."Náš nový vzhľad programu, spustenie AFF Preteky, a LadyLucks nadobudnutie označiť nové a zaujímavé dynamické pre ALEA čas hracie žetóny v tirumala.

Tešíme sa na stretnutie s pobočiek na nadchádzajúce BAC a SiGMA konferencií a predstavujeme všetky nové aspekty ALEA Pobočiek." čas slot traducao em portugues.

Poker

TOP