Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

ussie Rules hráč agenti budú naďalej povolené stávky na zápasy, kým aspoň júla skutočné peniaze. Austrálsky Futbal, Liga (AFL) pravidlá majú platiť hráča manažérov, ak spĺňajú ich ročný dvojdňovú konferenciu v júli aby casino aplikácie. Pred viac ako rokom, v AFL presťahoval mať zástupcovia dať na svoju integritu databázy – jeden, ktorý sleduje telefónne záznamy AFL hráčov, zamestnancov a ich rodiny. Problém prichádza s tým, že AFL Asociácia Hráčov chce rozhodnúť tresty pre akýkoľvek agent vinným skutočné peniaze hazardných hier online. To nie je niečo Agenti Akreditačná Rada predseda, Ian Prendergast, je vôbec obavy, hoci usa.

"Veríme, že AFLPA je vhodné telo regulovať kancelárie," povedal WA Dnes. "Na AFL chceli spoločne regulovať, ale budeme si prácu našej ceste cez problémy a ja som nádej, budeme mať výsledok do júla." Prendergast sa povedať, že zatiaľ čo on bol šťastný, že pre AFL na naservírovať tresty ", ako je to oblasť, kde majú všetky potrebné informácie," únia chce "konečné slovo na akýkoľvek trest." AFL generálny riaditeľ Ondrej Demetriou dodal: "Sme hovoril hráčov združenia a to len zmysel, pokiaľ ide o otázky ako hazardných hier a rešpekt a zodpovednosť." Na AFL sám vyzval fanúšikov, aby správa hráči, úradníkov, stávky na ligové zápasy. Integrity officer Brett Clothier bol prvý plavák myšlienka uvedenie agentov na databázu a jeho ďalší cieľ bude akreditované médiá a AFLPA manažérov a zamestnancov skutočné peniaze hazardných hier online poker.

Kto vie, ktorá skupina bude zacielenia po tom tajné kasíno delfino preskočiť. Nemôžu zákaz divákov...nie?!Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre tajomstvo hracie automaty.

Skutočné peniaze

TOP