Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
A

potom tam bol fakt, že nikto v pokerovom svete, kde povesť je mena, naozaj vedel veľa o ňom čo je operátor mod slot. Na jednej strane on štyri-bet-strčil na Americkom online hviezda, Phil Collins, ako zložiť z Collins a ťahanie pot, stojí za to čo je to otvorený zvýšiť v pokri.

Ale jeho ochotu riskovať pád ťažké je presne to, čo pomohlo mu, aby sa to, čo sa ukázalo byť neprekonateľnou viesť proti Staszko Heinz je len ôsmy hráč mimo Spojených Štátov vyhrať Hlavnú Udalosť v jej-40-ročnej existencie, a prvý z Nemecka žiadať koruny couleur la forte plus au poker. Len pár rúk, neskôr sa pozeral dole v Írsku Eoghan O'Dea na päť minút s viac ako 36 miliónov žetóny do banku pred rozhodnutím zvýšiť all-in na prelome pre jeho turnaj život, zarábať O'Dea zložiť a dať Heinz významný kôpke žetónov pracovať. Mal by Heinz hromadiť čipov, bude čoraz nebezpečnejšie." Dalla poukázal aj na to, že tam bolo trochu histórie na Heinz stranu: v poslednom desaťročí, šesť hráčov, ktorí začali konečná tabuľka hrať v dolnej polovici rebríčka prepracoval až na heads-up play, pričom tri z nich (Joe Hach, Jerry Yang a Joe Cada) vyhrať udalosti couleur ou suite plus fort au poker.
Ak je ťažké tam pre pasáka, je to ešte ťažšie pre neznámy nemecký okrúhlejší. Ale aspoň jeden poker zasvätených sklopiť Heinz ako je to možné víťaz na základe jeho štýl hry couleur forte plus au poker.
Alebo možno nemecký trh je dostatočne vyspelé na to, že Heinz to bude výhra viac bodu národnej hrdosti ako market driver môžete ísť do kasína bez id.

čo je operátor mod slot

TOP