Prečítajte si o produkt

FB TW YT PN
a

jej majitelia budú riešené pred rokom končí späť do budúcnosti poker machine. Veľa spoločností, vrátane Bloomberry, ktorá vlastní Solaire Manila, sú už vykopali na ich projektov a sú pripravení splniť požiadavky potrebné na zobrazenie projektu prostredníctvom späť do budúcnosti automat na predaj.

Začiatkom tohto týždňa, Fitch Ratings senior riaditeľ a hier, ubytovanie a voľný čas sektor hlavu Michael Paladino citované sporu ako potenciálne "pozoruhodné úkor" krajiny a rast trhu ", pretože relatívna daňové zvýhodnenie mal byť pozoruhodný VIP ovládač." Cez to všetko, Razon zostáva nádej, že problém, ktorý je celkom vážne jeden ktorýkoľvek úsek predstavivosti, môže byť vyriešený v rámci roka späť do budúcnosti automatu. Aspoň, že je nádej.
Získajte najnovšie hazardných hier, novinky z Calvin Ayre. To neznamená, však, že Pagcor licencie, ktorá zahŕňa Bloomberry, bude len odpočívať na vavrínoch a prijať BIR je prekvapujúce pravidlo bez uvedenie do boja, najmä keď tieto licencie sa domnievajú, že majú dôvody napadnúť rozhodnutia, ktoré ukladá štátnemu orgánu aký je najlepší on-line hracie automaty.

Späť do budúcnosti poker machine

TOP